Lista ocen Daewoo Espero (574)

~Tomasz
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
kilka minusow , nie przeslaniaja jednak ogolnej bardzo dobrej oceny. Brak skladanej kanapy tylniej to dla niektorych ogromna wada , rdza rowniez jest czesta przypadloscia. Plusy to ogromny bagaznik,duuuuzo miejsca dla kierowcy i pasazerow -typowa limuzyna za niewielkie pieniadze.
~Dominik Żmijewski
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Za taką cenę nie kupi się lepszego samochodu...ludzie mówią, że to koreańskie g***o...a to nieprawda. Większość podzespołów pochodzi bowiem z fabryki opla.
~aras
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
jest niezle, ale slaby silnik a fotel kierowcy to dramat przy moim wroscie(198) strasznie bola plecy przy dluzszej jezdzie, rdza go bierze, ale elektryka nie siada, no moze poza klaksonem, wlasnie wymienilem z przodu amory sprezyny sworznie wahacza laczniki stabilizatorow z wahaczami jeszcze oponki zbieznosc i zobaczymy jak bedzie jezeli macie inne zdanie piszcie: aras519@op.pl
3,5
~Conveyor
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Ogolnie jestem zadowolony. Jezdzi sie dosc przyjemnie, mimo iz na pierwszy rzut oka widac ze jest to samochod z poprzedniej epoki i zab czasu juz go nieco nadgryzl.
~Marcin
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Za te pieniadze swietne auto, niestety do wielkiego bagaznika nic wiekszego nie wejdzie przez maly otwor, no i siedzenia tylne sie nie skladaja...
2,9
~byly na szczescie posiadacz espero
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Naprawde jezeli bierzesz kupno Espero pod uwage zmien obiekt zainteresowan, przejezdzilem tym samochopdem troche i nie polecam, wyjezdzasz i nie wiesz czy wrocisz, tandetnie zlozony, korozja wylazi w niebitym aucie z 1998! lepiej kupic 10 letniego niemca. ten samochod to totalna porazka!!!
3,2
~jolt
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
pomimo równego ciśnienia w cylindrach, dziesięcikrotnych wizytach u różnych "lekarzy" telepie nim na wolnych obrotach, raz więcej, raz mniej, czasami (rzadko) wcale. Podobno taka jes uroda silników daewoo. Wkurza ale można się przyzwyczaić. Ale ponad 170 tys. przebiegu i olej od zmiany do zmiany bez dolewek (Mobil 1 od początku , co 15 tys. ) (Silnik)
~Piotr
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Bezawaryjnosc, komfort, ekonomicznosc - to jego glowne zalety. Nigdy mnie nie zawiodl. Jest wygodny, obszerny, niewiele pali i w ogole sie nie psuje. Szkoda tylko ze nie ma nastepcy, bo nie zastanawialbym sie ani chwili.
~asmachilca@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Generalnie jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. Kupując sześcioletnie auto o przebiegu 27 000 km byłem nastawiony na większe hece (samochód długo stał!!!) ale ku mojemu zaskoczeniu nic się nie działo. Założyłem gaz i zrobiłem 14 000. Poza kłopotami z samą instalacją (włoskie Lovato, kaszana!) z samochodem nie miałem żadnych niespodzianek. Nie jest to wóz sportowy, trochę brakuje mu werwy, ale poza tym - kupiłbym taki sam jeszcze raz!
3,5
~Miłosz (wyrwidab@kr.onet.pl)
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jak na taką pojemność elastyczność nawet niezła, z włączoną klimą trochę za słaby. Kultura pracy jest OK. Wszystko by było w porządku gdyby nie padł po 60tyś km (głowica pękła).W ocenie nie biorę pod uwage tej awarii. (Silnik)