Lista ocen Daewoo Espero (574)

~wojtekT
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
mam autko od nowosci, i chcialem juz kilka razy je zmienic na cos nowego glownie ze wzgledu klimatyzacji ktorej latem w moim Daewoo brakuje, ale po prostu to nie ma sensu bo Espero nie daje mi zadnych powodow zeby sie go pozbyc. Po prostu zal sprzedawac :)
~srubox
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jestem zadowolony z tego samochodu. Robie duze przebiegi i uwazam, ze jest wygodny, ekonomiczny, tani w utrzymaniu, ale mogloby byc lepiej :)
~Jarek F
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Oprócz ciężkiej zmiany biegów w moim aucie problemem może być fachowa jego diagnostyka przez niedouczonych mechaników, oczywiście trzeba dbać o czystość przewodów elektrycznych i instalacji gazowej i wtedy można cieszyć się jazdą.
~Tomi5350
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Nie jest to auto idealne, ale naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić.
~sahel sahel@hoga.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Przez 75000 km nie mialem zadnych problemow z samochodem. Nigdy mnie nie zawiodl. Olbrzymi bagaznik i duzo miejsca w srodku sprawiaja, ze nie ma problemu z dlugimi wyprawami w 4 osoby. polecam wszystkim.
~tomaszuchlik@vp.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
cud techniki nie jest, ale zawsze dojedzie tam gdzie musi. wygląd jeszcze w miarę, psuć też sie od czasu do czasu musi, przecież ma już swoje lata.
4,1
~qwer30@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
fajnie pracoje na wolnych obrotach.cichy.potem to kto jaka noge ma.przy 140km/h 4osoby pelen kufer troche robi sie glosny. (Silnik)
~magnum2{at}o2.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Rewelacyjne autko. W porównaniu z nowszą Nubirą I Espero ma wytrzymalsze zawieszenie. Silnik 1.8 to ten sam, który był montowany w Vectrach. Klocki hamulcowe też z Vactry. To taki Opel ze znaczkiem Daewoo
~psgraf@op.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Troche taki rekin z przodu ale po za tym super auto,
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero
10,1
11,1
~retsman@wp.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Jak na tę cenę to samochód wprost rewelacyjny. Niedoceniamy chyba jego walorów. Jedni mówią - "bo to koreańczyk", ale ja wolę takiego koreańczyka, niż przesadzone VW, Audi czy inne niemieckie marki. Tam się płaci za markę, a w Espero płaci się małe pieniądze za komfort jazdy, ciszę, ergonomię i pakoooowność dla całej, nawet 5-osobowej rodzinki.