Lista ocen Daewoo Espero (574)

~Raban1@interia.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Samochód za niewielkie pieniądze, ale...! Cichy, szybki, przestronny, wygodny, chłodny, mało palący i nieusterkowy!Czego chcieć więcej!A wygląd? Z alufelgami i czarny wygląda jak z filmu "Szybcy i wściekli", Z resztą to rzecz gustu.
~grzegorz_rutkowski@wp.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Najtańsze auto w zakupie i serwisie jakie miałem, długie trasy bardzo mu służą i mimo ogromnego przebiegu nie zauważam znaczącego zużycia samochodu. drobne usterki - szczególnie końcówki to niestety normalka, trzeba zmieniać. UWAGA na serwis, moje doświadczenia z serwisem są fatalne. Na przeglądzie po 10k nie zrobili nic. Nawet nie wymienili oleju, który im przywiozłem. Od tego czasu stoję i patrzę na ręce, wiem że to denerwuje, ale...
~kempek pkepkiewicz@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
duuuze auto, duuuzy bagaznik, super kanal na narty w srodku, nieco glosne i paliwozerne /co do paliwa, moze zbyt wiele wymagam/ nie jestem przekonany ze jest to klasa srednia. zestawianie tego auta z np toyota avensis to chyba nieporozumienie ;-) nie mniej jestem b. zadowolony z posiadania tego auta. oby tak dalej
4,1
~BOJKOT
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto z lat 80/90 nie może miec wszystkiego super.... może i jest brzydkie w środku, montaż słaby, a elektryka siada - ale wygoda, osiągi, ekonomiczność - przesądzają na korzyśc tego auto. Moja nazwa "luksus dla ubogich" - sam nie śmierdzę groszem i dlatego go kupiłem .
3,3
~Aleksander
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto dosyć dobre jak na swój rocznik i cenę. Może i nie jest luksusowa, ale w Polsce była alternatywą dla sprowadzenia kilkuletniego Passata, E30, Sierrę czy Audi 80 z Niemiec. Jeśli chodzi o komfort jest taki sobie. Siedzenia z przodu są niezłe, za to tylna kanapa nie jest najlepsza, ale także nie jest zła. Prowadzenie - nic zachwycającego, ale nie jest źle jak na to, że Espero to tak naprawdę technologia Opla z 1981. Ogólna awaryjność nie...
~Jacek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Gdy Espero ukazało się na rynku, to przez \"znawców\" motoryzacji zostało fatalnie ocenione. Jednak to chyba były opinie sponsorowane przez konkurencję. Teraz znawcy powinni przeprosić ten model we wszystkich mediach.
~Sławek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Samochód posiadam od roku i jestem mile zaskoczony. Duże, wygodne i super wyposażone auto rodzinne . Ogólnie nie sprawia większych kłopotów mechanicznych. Do tego tani w eksploatacji. No i jeszcze ta cena zakupu.
~kenad
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Wygodne, duże dobrze wyposażona rodzinne autko. Bez rodziny jeszcze lepiej się jeździ, bo lżej i śmiga aż miło.
~adam@pocztasulechów.net
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Poszukuję, gdzie można ponownie kupić ten model espero jeżeli tak, to proszę o informację.
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero
10,1
11,1
~KAMIL POLSKA POŁUDNIOWA
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Polecam Espero i nie tylko, samochody Daewoo to po prostu rewelacja kupujcie je bez obawy.Nie słuchajcie opini laików którzy zamiast wiedzy motoryzacyjnej mają siano,a najlepszym samochodem na temat którego mogą porozmawiać to Fiat 126 p.Z pełnym szacunkiem do maluszka.Daewoo to bezawaryjność,niskie koszty serwisu,dostępność serwisu.Części wbrew pozorom tańsze niż się wydaje.Ogólnie 5+