Lista ocen Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000 (71) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gajer@epf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
dwa razy pękły seryjne sprężyny (wymieniłem wszystkie na sportowe H&R), ciągłe kłopoty z alternatorem (spięcia które powodują głupienie elektryki i kontrolek), łamiące się przełączniki od szyb elektrycznych, trzykrotne połamanie się stelarza fotela kierowcy, ciągłe kłopoty z klaksonem (śniedziejąca wiązka klaksonu), przecierające się aż do prętów boczki foteli kierowcy, ciągłe stuki w zawieszeniu (przednie wachacze), ciągłe problemy z...
~Conveyor
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Slaba jakosc materialow wykonczeniowych, po 140 tys. km wnetrze zaczyna powoli sie rozpadac. Odpadajace plastiki w srodku, wyszorowane obicia foteli, zepsute przelaczniki od el. szyb i wycieraczek, szwankujace silowniki centralnego zamka, zepsuty wskaznik paliwa to glowne bolaczki Espero. Koszt naprawy tych elementow nie jest wygorowany.
~PaX
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Tapicerka lubi trzeszczeć, jakość plastików i ich stan pozostawia sporo do życzenia, szyby w tylnych drzwiach zacinają się i trzeszczą mimo smarowania (elektryczne), antena radia robiła spięcie i rozładowywała akumulator więc ją odłączyłem, teraz jest stale wysunięta.
~Przeciętny użytkownik narzędzia pracy.
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Po 30 000 km wymieniono mi tylne sprężyny na model "MOSKWA" i już się tak nie schylał. Reszta super - systematyczne przeglądy co 10 tys. z wymianą tego, co trzeba. Przeciętny koszt przeglądu z olejem 300 - 400 zł. Aha! po 100 tys. wysiadła mi membrama w LPG - wymiana 350 zł.
~pomorskie
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Espero to auto klasy D ale nie można chcieć dużo za tak niewiele auto nowe kosztowało 36 tys zł a ma dość dobre wyposażenie elektryczne i po 10 latach szwankują np szyby z tyłu czy sterowanie lusterek albo przełącznik szyb ale to groszowe sprawy .
~Dominik Żmijewski
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Mam auto od dwóch miesięcy. Nie dzieje się w nim kompletnie nic. Tylko leje paliwo. Ale nie ma się co dziwić: ma przebieg 98 000 km. Kupiłem je od starszego Pana- pierwszego właściciela. Książka serwisowa prowadzona do końca.
~
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
To co - jak słyszę - u wszystkich, czyli zacina się centralny (u mnie w przednich prawych drzwiach). Dotąd jedna nadprogramowa wizyta w warsztacie - po 18 tysiącach siadł klakson. Gorsze przygody ludzi spotykały, i w droższych wozach.
~slawekk
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Fotel kierowcy trochę poskrzypuje (cicho). Pasują do niego chyba bez przeróbek bardzo wygodne fotele od vectry B Wymieniłem w nim tylko termostat, ale jak kupiłem samochód to on juz był padniety.
~MAK (maciej.w@skrzynka.pl)
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Nic mi sięnie zepsuło, wymieniłem jedynie przyciski sterowania elektrycznych szyb po stronie kierwcy ale to w ramach gwarancji no i pare kontrolek sie przepaliło, oprocz tego NIC przez 3 lata
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW
10,4
~Marcin J.
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Zdarzają się drobne niespodzianki jak problem z elektryką szyb, przepalone bezpieczniki, zawieszający się wskażnik paliwa itp. Nic co uniemożliwia jazdę.