Lista ocen Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000 (63) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gajer@epf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
wycieki z nieszczelnej chłodnicy, trzykrotne zatarcie się łożyska w alternatorze co spowodowało zablokowanie się paska klinowego i niemożność uruchomienia silnika, dwukrotne spalenie się pompy paliwa, padające wtryskiwacze benzyny (ale to od jazdy na gazie), bezskuteczna walka z padającymi wiązkami od ABS-u oraz STRASZNA korozja co jest wielką bolączką wszystkich Daewoo Espero - osobiście w swoim Espero (z powodu korozji) oryginalny lakier mam...
~pomorskie
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Jeżdzę espero 3 rok i muszę przyznać , iż auto jest wdzięczne zajebiście !!!! wymieniam olej filtr i dalij jazda .usterki poważne występują ale jak poprzedni właściciel nic nie robił przez 9 lat padł mu tylko rozrusznik i centralny przez 9 lat i 110 tys km .Mi natomiast na 37 tyś km nic na trasie się nie przydażyło takiego co musiałbym holować czy się zatrzymać awaryjnie . w mrozy espero odpala od strzała powyżej 20 na minusie .części są tanie...
~ZACZEKAJ ESPERO
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
DO 53OOO PRZY 162000 KM ODMUWIŁA POSŁUSZĘŃSTWA ROLKA NAPINAJĄCA PASEK ROZRZĄDU .SILNIK ZOSTAŁ USZKODZONY 3 CYLINDER I ZAWORY .SILNIK WYMIENIŁEM NA DRUGI NAPRAWA NIEOPŁACALNA .ROLKA WYTRZYMAŁA 46 TYS /60 TYS TRZEBA BĘDZIE WYMIENIAĆ MAX CO 40 TYŚ KM .DZIWNE ORGINALNA CZĘŚĆ GM. SKF JEST 3 RAZY DROŻSZA ALE MOŻE WARTO. ROZRZĄD JEST TANI 100 ZŁ ZA KOMPLET. POMPY WODY ORGINALNE RACZEJ DOBRE NIE TRZEBA WYMIENIAĆ RAZEM Z ROZRZĄDEM CHBA ŻE CO 3 WYMIANY...
~Conveyor
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Powaznych usterek na razie nie zanotowalem. Korodujacy uklad wydechowy, zuzyte lozysko tylnego kola to byly wszystkie powazniejsze awarie. Cos stuka w przednim zawieszeniu, nie wiadomo co. Stukalo juz za poprzedniego wlasciciela przed 50 tys. km, wiec przeszedlem nad tym do porzadku dziennego. Co ciekawe prawie nie rdzewieje, pojedyncze ogniska rdzy w okolicy jednego z blotnikow.
~Greg
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Samochód właściwie nigdy się nie rozkraczył i zawsze dojechał o własnych siłach, najwyżej z problemami - to można zaliczyć na plus. Pod tym względem nie było źle. Poza wymianą sprzęgła i nadprogramową paska rozrządu (przesunął się, ale silnikowi nic się niestało), niestety.
~Nortonn
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Główny problem jaki miałem to silnik. Układ paliwowy naprawiany dwa razy w ciągu miesiąca - naprawa wymagająca dużego nakładu finansowego! Potrzebna była również wymiana sprzęgła i dwa razy naprawa układu ładowania.
~Michu12345
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
:) właśnie wróciłem z malowniczej wycieczki z półwyspu krymskiego przejechałem 4630 km i wszystko ok:)co prawda odpadły 2 kołpaki i żarówka przestała swiecić ale to wina dróg na UA szczególnie odessa- mikołajów .
~KULAWY
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
aWARIA ROLKI ROZRZĄDU PO 46 TYŚ OD WYMIANY DZIWNE ALBO MONTAŻ LUB MECHANIK? sILNIK WYMIENIONY NA DRUGI . oGÓLNIE NAWET JAK SILNIK PADNIE NIE RUJNUJE PORTWELA JAK W PRZYPADKU INNNYCH AUT
~PaX
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Poprzedni właściciel trochę go zmęczył, ale na razie wymieniłem tylko tłumik, łożyska w tylnych kołach i hamulce. Niestety już niedługo trzeba będzie robić sprzęgło

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KULa
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
dużo lepiej jak wyżej auto staneło na drodze raz i wymagało holowania przez rolkę napinacza rozrządu. raz na 63000 km