Lista ocen Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000 (62) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawekk
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Rewelacja. B. dużo miejsca z przody ,a z tyłu to wręcz kanapowiec. Przy fotelu z przodu odsuniętym prawie na max do tyłu, osoba siędząca za mna nie szturcha mnie kolanami po plecach (oboje ponad 180cm wzrostu)
~gajer@epf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
To obok silnika, największy atut Espero. Fotele są bardzo duże i bardzo miękkie a jeśli chodzi o miejsce dla pasażerów z tyłu, to jest w nim tyle samo miejsca co w Oplu Omedze lub Mercedesie klasy E.
~Nortonn
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
We wnętrzu ogromna ilość miejsca. W centrum dowodzenia czułem się bardzo dobrze. Bagażnik dysponował sporą ilością na bagaż mimo zamontowanej walcowej butli na lpg.
~Pomorze
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Bajka z tyłu i z przodu bagażnik się nie składa ( siedzenia ) ale ma 560 litrów , pełnowymiarowe koło zapasowe i miejsce na klucze dodatkowo.
~djeremi
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Wygodne auto na długie i przyjemne jazdy(jak silnik pozwoli oczywiście).
~Conveyor
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Duzy, przestronny, wygodne fotele. Zwlaszcza z tylu bardzo komfortowo sie podrozuje. Tapicerka dosc szybko sie wyciera.
~Greg
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
To jedyna zaleta tego samochodu - miejsca jest full. W bagażniku mam dużą butlę i mimo to jeszcze masę miesca.
~Andrzej
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
.Świetny na długich trasach. Przymierzałem się do wielu samochodów. Za 60 tys. nie mam co wybrać, wszędzie ciasno
~mig2@go2.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Passat przy espero może się schować.... Największe wnętrze w swojej klasie!! a do tego bagażnik 560l! ocena - przydało by się 6 :)

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pomorskie
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
6 z plusem plus mega duży bagażnik 560 litrów pełnowymiarowe koło zapasowe plus organizer na klucze :)