Lista ocen Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000 (73) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gajer@epf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Seryjne zawieszenie w Espero jest strasznie miękkie i wysokie (szczególnie przód). Espero bardzo lubi się bujać a wchodzenie w zakręty z dużą prędkością powoduje że samochód dość niebezpiecznie przechyla się na boki - spowodowane jest to zbyt wysokimi i zbyt miękkimi sprężynami które w dodatku bardzo często lubią pękać. Dlatego też w swoim Espero podjąłem się kompletnej wymiany zawieszenia na sportowe - czyli utwardzone i obniżone - dopiero...
~slawekk
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Niektórzy jako wadę podają miękkie zawieszenie - nie zgadzam się z ta opinią. Owszem zawieszenie jest miekkie ale dzieki temu duzo wygodniejsze. Samochód miękko płynie po drodze bez zbędnych podskoków na wszystkich nierównościach. Zawieszenie duzo wygodniejsze niż w nowej corsie lub nowej astrze. Rewelacyjny samochód na długie trasy.
~jolt
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
zawieszenie nie do zarżnięcia, z wyjątkiem sprężyn które po prostu muszą pęknąć. na 170, tys. wymienione tylko (oprócz wymienionych sprężyn) 2 końcówki - lewa i prawa kł. kirowiczego, po 35 zł sztuka. A poza tym nic nie stuka nic nie puka, na przegą jeżdzę bez obaw a ieszkam w okolicy gdzie drogi są koszmarnie dziurawe.
~maxim03@buziaczek.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
mysle ze jest w miare ok,ale to wszystko od nas zalezy jak cos zaczyna sie dziac nie tak to jedziemy na warsztat i jest znow ok,ale z tego co zauwazylem niema wiekszych problemow z ukladem jezdnym,dobrze sie prowadzi.
~PaX
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Jak go kupiłem był cichy, teraz po 25 tys. wytłukły się simerbloki i przy przejeżdżaniu przez krutkie nierówności słychać drobne stuki. Poza tym zbyt miękki, szczególnie przy pełnym załadunku siada prawie na odbojach
~mig2@go2.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
REWELACYJNY - po wymianie amorków, nowe opony Semperit - nic nie oderwie tego samochodziku od odrogi. Dobry układ kierowniczy ze wspomaganiem progresywnym. Polskie espero takiego wspomagania już nie miały....
~djeremi
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Mogli nad nim bardziej popracować, podczas deszczu nie najlepiej wchodzi w ostre zakręty(trzeba uważać). Przy hamowaniu niestabilny(może akurat trafiłem na taki model)
~KULa
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
auto płynie po tragicznych polskich dziurach. Na autostradzie mogłoby być nieco twardsze daje znać o sobie na zakrętach. Buda się przechyla ale tragedii nie ma
~marek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Co tu można powiedzieć. Rozbiłem zawieszenie na naszy POLSKICH DROGACH. Łączny koszt naprawy kosztował 150zł. Tak więc to jest kwota serwisowania malucha. :D
~Tomek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Auto prowadzi sie bez zastrzeżeń, przewidywalne, choć niekiedy potrafi nastraszyć podsterownym zachowaniem......aha mówimy o naprawde szybkiej jeździe ;-D