Lista ocen Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000 (71) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gajer@epf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Bardzo duże problemy z parowaniem szyb - a jeśli kupisz Espero bez klimatyzacji to musisz liczyć się z tym że ciągle będziesz w czasie deszczu mazał gąbeczką po szybach i ścierał parę. Jeśli chodzi o ogrzewanie to w Espero często są problemy z oryginalnym koreańskim termostatem, który za niecałe 50pln można wymienić na oplowski i samochód wreszcie zacznie grzać tak jak się należy. Jeśli chodzi o klimę to niestety jej włączenie bardzo wpływa na...
~mig2@go2.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Wentylacja dobra, nie ma problemu z zaparowanymi szybami, Ogrzewanie też dobre - w zime nawet przy największych mrozach bez problemu rozgrzewa wnętrze do 20 st. NAJLEPSZ JEST KLIMA - temp powietrza wychodzącego przy ustawionej klimie na max wynosi.....1st C!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRAWDZONE!!!! 2-gi bieg dmuchawy
~marek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Wersja z klimą jak się rozgrzeje to jest fajnie. Nawet po godzinie czy po dwóch autko się odpala i co?? Odrazu grzeje. Ilość płynu chłodniczego robi swoje. Mankamentem jest to, że długo się grzeje. Wentylator mógłby być bardzziej wydajny
~Greg
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Nagrzewa sie powoli - najlepiej wymienić termostat na jakiś lepszy, np. od opla albo nawet od pralki (serio, widziałem taki patent i działał idealnie - ciepło się robiło błyskawicznie). Za to klima ok.
~djeremi
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Zadziwiająco dobrze chłodzi i grzeje(nawet na postoju). Nigdy nie czuć żadnej spalenizny,ogólnie stwarza przyjemny nastrój w samochodzie kiedy jest potrzeba by je włączyć.
~Przeciętny użytkownik narzędzia pracy.
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Mam autko bez klimy, a w zimie zatykam kartonikiem wlot powietrza - chłodnicę. Skutkuje. Mgiełka na szybach troszkę denerwujaca, ale do przetarcia.
~Piotr; sahel@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Podczas deszczu tylna szyba zawsze paruje. Z kilkoma osobami na pokładzie wentylacja nie daje sobie rady. Ogrzewanie dobre z przodu, na tylnej kanapie zimą nie jest za ciepło.
~Pomorze
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Ogrzewanie auta przy minus 20 super ciepło .W lato bez klimy ciężko ale tragedii nie ma szyby w dół z tyłu do 1/4 i wentylator na 2 bieg .
~jolt
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
ogrzewanie na długie trasy, nagrzewnica jest zbyt mało wydajna i na krótkich odcinkach nie zapewnia zimą komfortu, pomimo właściwej temp. silnika

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~slawekk
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Klimy nie mam, ogrzewanie jak włączę (przy -17 mam go od wrzesnia i narazie zimniej nie było) to po 10min mam saunę nie dając nadmuchu większego niz na "2".