Lista ocen Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000 (58) - Widoczność

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djeremi
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Dobra,ponieważ Espero ma nisko położoną maskę, a także dosyć duże okna,jedynie tylna szyba nie za duża może czasem sprawić kłopot przy parkowaniu,ale za to lusterka znakomicie ją wyręczają.
~gajer@epf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Tu duży PLUS dla Espero. Osobiście jeszcze w żadnym innym samochodzie osobowym nie spotkałem się z TAK wielką przednią szybą i z TAK szerokim rozstawem słupków. To samo tyczy się tylnej szyby.
~Pomorze
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Auto jest przyszklone dość konkretnie .Z tyłu duża szyba .Jak na sedana jest naprawdę dobrze .Plus za duże lusterka wsteczne regulowane elektrycznie ( podgrzewane)
~retsman@wp.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Trochę kłopotów z widocznością z przodu podczas parkowania. Mimo przejechania już 126 000 km ciągle mam kłopot z zaparkowaniem przednią częścią.
~Nortonn
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Nie było najgorzej ale wymagało przyzwyczajenia. Auto było długie i do sprawnego parkowania lusterka wystarczały.
~Arek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Zanim się przywyczaiłem po przesiadce z FSO 1500, zdarzało mi się poobijać przednią tablicę rejestracyjną o murki.
~pomorskie
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Podczas jazdy super gorzej przy parkowaniu ale dzięki dużej ilości szyb widoczność ok
~marek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
jeździłem innymi autami, w których wiecznie jakieś partie ulicy były zasłaniane przez szerokie słupki.
~slawekk
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Wszystko dookoła b.dobrze widać. Duże lusterka boczne znacznie zmniejszają "martwą strefę"
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW
10,4
~PaX
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Elegancka. Trzeba się przyzwyczaić do gabarytów. Po roku dalej nie wiem gdzie kończy się tylny zderzak.