Lista ocen Daewoo Espero (574)

~slawekk
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Rewelacyjny samochód. Duży rodzinny samochód z tanim serwisem. Do ideału brakuje mu tylko troche wiekszego otworu załadunkowego w bagażniku.
~antytost@gazeta.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Całoksztalt? ponad 4 metry samochodu, z mocnym silnikiem, ogromnym wmętrzem i komfortem. A wyposażenie: ABS, airbag, klimatyzacja, 4xel. szyby, el. i podgrzew. lusterka, radio+el antena. Czego więcej? Za takie pieniądze mogę wybaczyć wiek konstrukcji i to że może najnowoczesniejszy technicznie to on nie jest. Ale za to sprawdzony. Za 7- 10 tys mozna kupic autko z roczników 95-97, najczesciej własnie 96. Gdybym chciał kupić Passata(B5) z tego...
3,5
~gajer@epf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Samochód ma bardzo dużo zalet jak i bardzo dużo wad. Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszam na stronę klubową oraz forum dyskusyjne, gdzie dowiesz się o Espero dużo więcej: espero.of.pl
~Espero CB 19
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
mnie osobiście sylwetka bardzo sie podoba do dnia dzisiejszego!! Ogólnie spalanie ma mniejsze od poloneza a i cześci do espero tez strasznie staniały. Nie słyszałem tez aby komus ukradziono Espero. (bo na co??) Idealny samochód rodzinny. trzeba pamietac ze espero lubi być myte i pastowane. kto tego nie robi bedzie podziwiał szybko korozje na swoim esperku :))
~daVid
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Mimo że nie jest to autko pozbawione wad to jest naprawdę dobrym i komfortowym wozidłem. Obowiązuje zasada jak się dba tak się ma i tyle.
~ert
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
każdy posiadacz espera powinien powtarzać mantrę : "za takie pieniądze?!" - wtedy będzie to rewelacyjny, trwały, pojemny, elegancki pojazd do nabijania kilometrów
3,7
~kdziedzicpoczta@wp.pl GG:3883540
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
samochod przestarzalej konstrukcji (polowa podzespolow jak i glowna linia nadowzia wzieta od Opla Vectry A) a nadal jego sylwetka potrafi zauroczyc, dobre wlasciwosci jezdne, no i wygoda podrozujacych Esperem pasazerow
3,8
~gandhi
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jak na autko w tej cenie niezle, nawet bardzo nie zle, moze troche mało wygodny fotel przedni, moze za miękki po jezdzie miejskiej, ale totalnie niezawodny. Nadaje sie dla 4 osobowej rodziny - wtedy conajwyzej koni mechanicznych moze troszke zanbraknąc :)
3,7
~mirek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
silnik bez zarzutu, nie bierze oleju, niestety jest słaby na niskich obrotach, dopiero powyżej 3000 nabiera życia, do tej pory nie było najmniejszej awarii (przebieg conajmniej 190000 - kupiłem go dwuletniego ze stanem licznika 16000, nie wiem czy prawdziwym) (Silnik)
~ZOOL07@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Jak na zlepek tylu podzespołów i części od różnych marek sam.to extra.(silnik al OMEGA A.skrzynia Vectra ,nadwozie wzgardzony model Citroena ,Płyta podłogowa Opel Ascona ,wykonanie Daewoo.Mam jeszcze mikrofalówkę i telewizor Daewoo i też bezawaryjnie mi już wiele lat chodzą ;)).Za te pieniądze grzech się czegoś czepiać.