Oceny Daewoo Lanos Sedan 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004

Daewoo Lanos Sedan 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Daewoo Lanos Sedan 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004

~LansonMan
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Świetny samochód, posiadam go od 8 lat, kupiłem go z przebiegiem około 80 000 km, zrobiłem konserwację podłogi i od tego czasu dojeżdżam nim codziennie, wraz z dwoma kumplami trochę ponad 100km w dwie strony do pracy. Stara instalacja drugiej generacji, założona na początku tego stulecia (2003 rok), oparta na sterowniku BING spisuje się rewelacyjnie. Sporo robię kilometrów tym samochodem, spalanie wychodzi mi około 7 l LPG w lecie i niecałe...
~Michał
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Auto posiadam ponad trzy lata, zakupiłem je w marcu 2011 od pierwszego właściciela przy przebiegu 182000 km, który użytkował go 11 lat i na samym początku wymieniłem progi które był dosłownie przerdzewiałe, (koszt nowych progów 160 zł + 200zł malowanie) razem z zabezpieczenie antykorozyjnym podwozia (300zł), następnie przy 194 000 wymieniłem tarcze i klocki we własnym zakresie (koszt części 80zł kpl. klocków, 160zł 2szt tarcz) zaś przy ok...
4,1
~maro
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Auto ma 151000 km przebiegu.Jest bezusterkowe.Ekonomiczne.Oferuje niezłe warunki podróżowania.Myślę, że większość krytycznych uwag na temat tego samochodu wygłaszają ludzie, którzy nawet w nim nie siedzieli.Ja podejmując decyzję o zakupie kolejnego auta zastanowię się nad jego następcą (Aweo).
2,2
~zbychu 33
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Zadowolony moze byc tylko ktos kto przesiadl sie z 20 letniego poloneza (chyba wiekszosc z tych ludzi pisala te opinie) Choć w zasadzie bezpieczny bo szybko nie jezdzi nawet fotoradar ci nie mignie Ekonomiczny bo stoi w warsztacie Tanie cześci bo mozna brać hurtowo no i zawsze jest rozrywka na dlugie wieczory nawet hobby nie trzeba miec. Mam 2 samochody (oile to mozna zaliczyc) mazde z 1997 i lanosa z 2002 nawet moja 6 letnia corka nie...
~kierowca
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie za niewielkie pieniądze można mieć, ekonomiczny, niezawodny i calkiem wygodny samochód, polecam każdemu, części tanie jak barszcz np. końcówki drążków 50 zł, klocki hamulcowe 45zł, kompletny rozrząd 150 zł, kompletne sprzęgło 300 zł.
~sasha85
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
jest troche ciasny jak dla mnie ale jego bezawryjnosc rekompensuje wszystko. moze pomyslicie ze moglem w 2003 za 32tys zl kupic sobie jakiegos starego golfa albo astre albo jeszcze cos innego ale co nowy to nowy. znajomi majacy "niezawodne" niemieckie samochody spedzaja duzo wiecej czasu u mechanikow niz ja i napewno rachunki tez maja wyzsze ale za "luksus" (haha) trzeba placic

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,3
~interkomplex@poczta.fm
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Silnik stracił wolne obroty. Wymieniłem silnik krokowy. Badano komputer. Nikt nie umie tego naprawić. Poszukuję informacji co z tym zrobić? Przez tydzień silnik pracuje normalnie a potem wolne obroty aż "ryczą". Po kilku wyjęciach i włozeniach wtyczki silnika krokowego wszystko ustaje - a po tygodniu znów to samo. Oczekuję pomocy!
~Krzysiek
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Auto idealne na dojazdy do pracy i małe wycieczki, jak najbardziej wystarczy małej rodzinie. Mało pali i jest trwały
~ktos tam
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Gdyby nie ten silnik i tylko 75 km to by bylo to auto idealne dla kogos kto potrzebuje maszyne do jazdy a nie szpanerskiego gadzetu, jednak dal spokojnych kierowcow nie ma lepszego wyboru
~lanos 120
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
dobre autko i jak do tej pory bez problemowe ,nie jest demonem prędkości to tylko 75km. ale do normałnej jazdy zupełnie wystarczy. Do tego silnik 1,4 jest bezawaryjny nie ma się co psuć.
Daewoo Lanos Sedan