Lista ocen Daewoo Lanos Sedan 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004 (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rudy
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Auta używam do pracy i jako narzędzie dla kogoś kto wykonuje drobne usługi jest godny polecenia , nie obciąży budżetu i przy wszystkich czynnościach obsługowych wykonywanych na czas (filtry oleje itp) odwdzięczy się niezawodnością, autko naprawdę godne polecenia , żal będzie kiedyś sprzedawać bo nie wiem czy trafię już na tak niezawodny samochód
~zbychu 33
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
A co to jest jakosc w przypadku lanosa ? bo nie zauwazylem cena tez marna jak za 5 letni woz ZLOM. Ludzie omijajcie to z daleka lepszy starszy japoniec albo niemiec Miałem nawet hyiundaja pony z 1992 roku który bił to gówno na głowe pod wzgledem awaryjnosci a przede wszystkim spalania (5,5 lpg +1l pb/100km)
~Dwoogee
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
za cenę fiata seicento lub uno, kupiłem w miarę nowoczesne 4 drzwiowe pojemne, rodzinne, nowe auto z trzyletnią gwarancją , fabryczym LPG i z trzyletnim darmowym pakietem serwisowym. Bez komentarza, niech konkurencja spłonie ze wstydu.
~Tomasz_m_w
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Jak go kupowaliśmy był tani i pozostał jak na razie niezawodny. Czyli ogólnie jestem zadowolony. No ale od jutra kończy swoją służbę i przechodzi w ręce żony na zakupy.
~bartusbart@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Biorąc pod uwagę cenę i trzyletnią gwarancję, oraz trzyletnią darmową obsługę serwiową, to był strał w 10. Szkoda że nie mogę kupić następnego samochodu na takich warunkach
~Piotr KOciubowski
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Za zbyt niewysoka cene kupujemy super niezawodne autko!.Polecam zalozenie instalacji gazowej sekfencji-MOJ 1.4 SPALA W TRASIE TYLKO 6.5L.GAZU
~LansonMan
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Skoro w 2016r można go kupić za jakieś 3000zł (w przyzwoitym stanie) i to z gazem, to chyba nic tańszego się nie znajdzie .
~Michał
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
auto pokonało taką trasę na LPG że w porównaniu z benzyną dawno zwrócił mi się cały zakup auta, naprawy i jeszcze zostało na plusie
~Maniek
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Za te pieniądze nie ma co spodziewać się cudu, auto w miarę pakowne, ekonomiczne (z powodu LPG), tak że na plus.

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtas
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
brak wspomagania, brak poduszki, sama zapalniczka to trochę mało. I ten spadek wartości - koszmar 8000 PLN na rok!!
Daewoo Lanos Sedan