Lista ocen Daewoo Nexia Hatchback (165) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 236 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andzinek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
kierowca i pasażer z przodu maja dużo miejsca siedzący z tyłu mogą czuć pewną niedogodność jak siedzenia przednie są odstunięte maks do tyłu ale komfort siedzenia jest bardzo przyzwoity a bagażnik ma naprawdę spory
~$ebi
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Z przodu jest obszernie i wygodnie. Z tyłu (hatchback, 3-d) nie jest już tak wesoło, ale również nie jest źle. Niezbyt długie trasy można pokonywać w 5 osób. 4 dorosłe osoby mogą udać się Nexia w podróż bez uszczerbka na zdrowiu :-)
~kropi
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Przednia półeczka ma się dobrze, a nawet bardzo dobrze. W porównaniu z Lanosem jest więcej miejsca na szkitki, za to bieda jest z tyłu, zwłaszcza gdy z przodu usiądzie dwóch drągali. Dla rodziny 2+2 jest ok.
~x
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Z tylu nie ma miejsca jak kierowca jest wysoki ( ja ja :)) i jest odsuniety do konca fotel kierowcy:) Z przodu - powiem tak : nie we wszystkich samochodach sie mieszcze, a w Nexii nie mam zadnego problemu ;)
~Zib
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Z przodu OK, z tyłu trochę gorzej, ale skoro pasażerowie wytrzymali i nie narzekali wyjazd na narty /2500 km/ z pełnym ekwipunkiem i na dodatek sankami w bagażniku to chyba nie jest źle.
~kropi@o2.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Mogło by być lepiej, ale w sumie auto ma 4 metry... i bagażnik 400 l... Ale mogłaby mieć krótszy dziób i dzięki temu więcej miejsca na nogi, jak się człowiek odsunie do tyłu to tamci mają biednie...
~p.iwan@wp.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Jak na samochód tej klasy w zupełności wystarczająca. Zastrzeżenia budzi tylko miejsce pasażera z przodu, półka ze schowkiem nie pozwala wysokim osobom na wygodne siedzenie, chyba że daleko odsuną fotel.
~Ryszard Filipek
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
mogłoby by byc wiecej miejsca z przodu, bo pasażerowie z tyłu kopią po oparciu fotela przy wsiadaniu. Strasze osoby maja wielkieproblemy aby wsiąść i jeszcze wiekszy aby wysiąść.
~Levizna1
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Z przodu jest idealnie możn awytrzymać nawet długie podróże.NAtomiast z tyłu spokojnie wystarczy miejsca dla dwóch osób bowiem kiedyjuż będzie siedzaiło trzech będzie troche ciasnawo
~Jerry
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Dla niektorych moze byc ciasno, ja jestem maly i dla mnie jest OK. Regulacja siedzenia nawet jego wysokosci i regualcja kierownicy pozwala dobrac odpowiednią pozycje.
Daewoo Nexia Hatchback