Lista ocen Daewoo Nexia Hatchback (165) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 236 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
po odsunięciu przednich foteli jest ok z przodu ale wtedy z tyłu narzekają ( z tyłu jest mało mijesca kosztem bagaznika )
~Nexian21
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasazera malo miejsca choc idzie wytrzyac, z tylu to juz jak w aucie o 1 klase nizej, ale bagaznik _POEZJA
~Muzzilla muzzi@go2.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
mało miejsca dla kierowcy i pasażera nie wspominając już o tych na tylnej kanapie. Po dłuższej podróży bolą nogi.
~wuzelbalin@wp.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
kierowca siedzi wygodnie, ale z tyłu siedzieć to koszmar dla kogoś wysokiego, a wysiąść to już lepiej nie mówić
~paweł
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
troche mało na nogi z tyłu gdy się rozsunie przednie fotele, no ale mam 191 i moze być to zbyt subiektywna ocena:)
~m.woznica@polfa.com.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
z przodu swietnie, z tylu bardzo cięzko sie wchodzi komuś kto ma pow 175cm wzrostu, za słabo uchylają sie drzwi
~McSim
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
No i tu nie jest najlepiej o ile z przodu jest miejsce to z tyłu ludzie się męczą na dłuższej trasie.
~Janusz
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Siedzenia typowo na azjatycki tyłek:)Mam inne autka może dlatego ta ocena?Siedzenia za małe i nie wygodne:)
~Clyde
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Wielka !! nie umywa się Ani Escort ani większość samochodzików którymi miałem przyjemność podróżować.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Hatchback
10,9
10,3
~lm111@op.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Z przodu miejsca sporo tylko z tyłu przy wysuniętych fotelach może być problem ze zmieszczeniem nóg.
Daewoo Nexia Hatchback