Lista ocen Daewoo Nexia (362) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 429 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Puch
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Prowadzi się dobrze, polecam zmianę opon i obręczy na te stosowane w wersji GLX 185/60 14". Natomiast fatalne hamulce czasami przy ostrym hamowaniu czuje się że ugina się pedał skuteczność hamulców słaba.
~Jack119
Sedan 1.5i 75KM 55kW
prowadzi się fantastycznie, wręcz płynie, wcześniej jeździłem ESPERO, nie ma porównania, tamten zbyt sztywny, nexia pokonuje miękko poprzeczne nierówności idealnie wyważona.
~sladziu
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Samochód dobrze trzyma się drogi. Nawet podczas zimy nie znalazła się zaspa która byłaby w stanie zatrzymać pojazd. Zawieszenie dobrze nadaje się na polskie drogi.
~sladziu
~ardian12345
Sedan 1.5i 75KM 55kW
jak kazde auto koreanczykow, jest tu bardzo miekko. Troszke za lekko chodzi kierownica, ale za to w miescie idealnie sie parkuje, jednym paluszkiem obracasz kierownice
~benio
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Przy naprawach zawieszenia nie potrzeba wymieniać np. całych wahaczy lecz tylko sworznie, co jest dyżym plusem. Cena sworznia około ~30zł., cena końcówki drążka kierowniczego ~25zł.
~Ryszard Filipek
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
nie narzekam. Od nowego wymieniłem tylko końcówki drążków i łozysko piasty lewego przedniego koła. Jak na drogi we Wrocławiu ( tory tramwajowe i wieczne wykopki) to chyba nieżle.
~skoczybruzda!
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Firmowy jest taki sobie ale po zamontowaniu amortyzatrow gazowoolejowych jest znacznie lepiej. Samochod jest dosc wysoko zawieszony co dla mnie jest duza jego zaleta
~kikir
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Poprostu brak mi słów. Z całą stanowczością mogę układ jezdny nexii porównać do sterowania motorówką. Tym autem się pływa, a nie jeżdzi. Kierownica reaguje mało precyzyjnie.
~tony s.
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
gdy miał 180.000 wymieniłem amortyzatory i sprężyny na twardsze i od tego czasu inne auto. Wymieniłem nie dlatego, że coś padło ale po to są statki aby się pokołysać na fali.