Lista ocen Daewoo Nubira II Kombi (42) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaro
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Trochę zbyt miękkie, a do tego dosyć szybko zawieszenie nadaje się do wymiany ( wiadomo POlskie drogi :) Duży plus za tanie łatwo dostępne części przyzwoitej jakości i prostota wymiany elementów zawieszenia.
~popik@ld.onet.pl
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Bardzo delikatny. Trzeba uwazać przy wjazdach na krawężniki. Dwa razy zniszczyłem przednie opony po tym jak wpadłem w dziury w drodze i nie wyregulowałem zbieżnosci.
~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Amortyzacja jest ok, ale każdy dźwięk dobiega do kabiny pasażerskiej. Na zakrętach trzeba nieco uważać - czasem mam wrażenie że "nie wyda"...
~MarekMarek190
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
auto płynie, bardzo dobra przyczepność, ale trzeba dbać oto aby nie uderzać w krawężniki a także ostawić zbieżność co jakiś czas, groszowe sprawy...
~weteran
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Bardzo dobry, lecz niesportowy. Naprawdę komfortowa jazda na wprost. Szkoda że delikatny no i tarczo-bebny wkurzające w naprawach.
~maro
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Zachowanie na zakrętach - loteria. Można się modlić o brak kolein. A z większym obciążeniem lepiej modlić się cały czas.
~Januszko
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Tuleje na wahaczach orginalne starczaja na 10tyś km . Tuleje od forda i audi załatwiają sprawe na 100tyś km
~Rad
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Układ jezdny jest koszmarny. Co chwilę jakiś remont zawieszenia, auto nie trzyma się dobrze na zakrętach.
~Dariusz_JM
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
zawieszenie jest bardzo miękkie i złe prowadzenie oraz awaryjność to wina dróg a nie samochodu
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira II Kombi
9,8
10,1
~bogdan
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Utrzymany w kulturze super.Wszystko na orginalnych częściach tuleje przednie od AUDI pasują też odFORDA.
Daewoo Nubira II Kombi