Lista ocen Daewoo Tico (376) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 683 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MephiR
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Ceny Tico są bardzo atrakcyjne. Za 1000-2000 zł można kupić młody rocznik w bardzo dobrym stanie, co przy konkurentach w postaci Seicento jest praktycznie niemożliwe. Co więcej, za takie pieniądze można nabyć najbogatsze wersje tego autka. Ja kupiłem Tico z 1997 roku z fabrycznymi elektrycznymi szybami i centralnym zamkiem. Poprzedni właściciel zrobił w nim jeszcze autoalarm i blokadę skrzyni biegów. A to wszystko za... 1900 zł. Tanio jak...
~rwglobal
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Niemalże bezawaryjne, a w razie czego części zamienne za przysłowiowe grosze, łatwo dostępne. Pali 5 lpg/100km po mieście. Jakość to kwestia gustu ale jak dla mnie to do jazdy po mieście i w krótkie trasy dla 1-2 osób ideał. A miałem przedtem wiele aut: renault, fiat, opel... Tico kupiłem za \"grosze\" na kilka-kilkanaście dni bo renaultem miałem kolizję i nie nadawał się do jazdy, a potrzebowałem auto do pracy i kupiłem tico zanim znajdę coś...
~Majkel
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
W odniesieniu do mojego egzemplarza uważam, że stosunek jakość/cena jest ok. Tani samochód, niezawodny łatwy w naprawie. Części też są tanie. Ale nie oferuje nam w zasadzie nic poza tym, że nas wiezie. Bagażnik jest malutki. Wożę tam podstawowe narzędzia, linkę holowniczą, baniak na paliwo 5L i nie ma już miejsca. Zakupy, bagaże wożę na tylnej kanapie. O ile wyjazd na wakacje w 2 osoby da radę to w więcej jest problem.
~izasiemce
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
za te pieniądze bardziej ekonomicznego i bezawaryjnego sie nie kupi. fakt nie sjest najpikniejsze, ale jeśli nie kupujesz auta dla szpanu a ze zwględu na ekonomię to tylko tico!!! oc za cały rok razem z nw 230zł w mieście powyżej 5 litrów nie spali przez 2,5 roku oprócz standardowych rzeczy eksploatacyjnych nic przy nim nie trzeba robić, przegląd przechodzi bez najmniejszych zastrzeżeń pomimo swego 11 roku
~slawoll76@o2.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Samochodzik może nie powala liną nadwozia :-) ale rekompensuje użytkownikowi wszystkie niedociągnięcia w czasie eksploatacji. Samochód mam od nowego, wykręciłem nim 200000 km bez żadnych poważniejszych awarii. Tylko płyny. Po 10 latach użytkowania intensywnego użytkowania samochodzik przechodzi do historii i zostanie złomowany. Gdyby wszyscy producenci produkowali tak trwałe silniki byłoby super :)
~Luca
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Używane Tico można wyrwać teraz za 1000zł a w super stanie za 2000PLN Eksploatacja najtańsza z możliwych, małe spalanie, tanie części. Jak ktoś nie ma kasy a musi jeździć to nic nie przebije TICO na LPG. Cena za samochodzik śmieszna a jakość całkiem niezła, zwłaszcza gdy wyrwie się zadbany egzemplarz o co niestety coraz trudniej bo era Tico odchodzi do lamusa.
~fgd
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Tico jest autem bardzo popularnym wsrod Polakow. Sa jednak lepsze alternatywy dla chcacych oszczedzac np: Suzuki Swift. To auto jest równie tanie, o wiele bezpieczniejsze, solidniej wykonane z ładniejsza tapicerka. Dla chcacych zestawienia miedzy tymi 2 autami mozna porownac Tico do szybkich taczek a Swifta do normalnego , przyjemnego bardzo trwalego mechanicznie samochodu.
~Aster
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Tanie autko i w miarę bezawaryjne. Idealne na pierwszy samochód - jak się sypnie to nie szkoda będzie oddać na złom :) a przy regularnych wymianach stosunkowo bezawaryjne. Bardzo mnie zaskoczyły oryginalne, firmowe głośniki (poprzedni właściciel nie miał radia, więc były nieużywane) - grają bardzo ładnie jak na swoją wielkość. Silnik to potęga w tej klasie pojemnościowo-cenowej.
~r@pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Odkupiłem moje Tico wtedy 4-letnie za 5000 zł od rodziny. Miałem też okazję kupić ten sam rocznik CC 700 ale za 9700. Oczywiście nie miałem dylematu. Wygrało 5 drzwi i mocniejszy silnik który jest atutem nie do przebicia w tym samochodzie. Minusem jest niewątpliwie niski poziom bezpieczeństwa, ale to nie mercedes i nie kosztował ponad 60000zł więc nie ma co spodziewać się cudów...
Dziennik kosztów dla Daewoo Tico
6,1
7,1
~blade94@vp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
GDY DOSTANIEMY NOWE SAMOCHODY TYPU TOYOTA AYGOU -AJGOŁ) W TYM ROKU BEDE STARAŁ SIE ZA WSZELKA CENE ODKUPIC SAMOCHÓD OD FIRMY BARDZO WIELE WSPOMNIEN SIE Z NIM IAZE :) POLECAM WSZYSTKIM ( JESLI MACJE JAKIES YTANIA DOTYCZACE SAMOCHODU PISZCIE NA MEILA blade94@vp.pl wszystkim polecam doskonałe auto (biorąc pod uwage cene)