Lista ocen Daewoo Tico (1059)

2,8
~Reniur
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Bardzo przeciętnie. Samochód do miasta w miarę dobry. Do 100 km/h dynamiczny, chętnie przyspiesza. Gabaryty idealne do parkowania w ciasnych uliczkach. Jakość samochodu natomist fatalna, tragiczne hamulce i układ jezdny. Nie daje poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Po kilku latach użytkowania psuje się dość często.
3,3
~Ania
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Rdza, bardzo słaby obieg powietrza w kabinie, brak klimatyzacji (choć jakby była to pewnie wiele by nie pomogła), kiepskie podwozie na polskie drogi, brak wspomagania, ekonomiczny i wytrzymały silnik, tanie części, mała awaryjność, niskie zużycie paliwa.
~Maciek
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
wyjątkowo oszczędne autko (ubezpieczenie,części zamienne,serwis,zużycie paliwa) jak na swoją klase naprawde trwały i niezawodny samochodzik duży plus za japoński dynamiczny silniczek
4,1
~splice
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Autko ma bardzo dobry silnik, przyzwoita skrzynie i jest dość oszczędne. Jestem uczniem i sam je utrzymuje więc jest OK :) Poza miastem jak trzeba to też ma kopa (pod warunkiem że jadą max 2 osoby) Śmiało polecam ten samochodzik wszystkim z małą rodziną, lub osobom dopiero wprawiającym sie w jeździe :) Jest naprawde super
~coolcherry@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Bardzo przyjazny i godny zaufania miejski samochodzik nie bojący sie jednak dalszych podróży. Może nawet służyć młodej rodzinie jednak wtedy problemem staje sie niewielki bagażnik, który po złożeniu oparć tylnych foteli potrafi "połknąć" nawet pralkę, rower lub biórko. Ale wtedy mamy auto dwuosobowe. Na najwyższym poziomie jest niezawodność i ekonomiczność dynamicznej jednostki napędowej. Możliwościom silnika nie zawsze dorównuje zawieszenie...
~zynio@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Samochód idealne dla początkujących kierowców, kobiet, no i ludzi którym zależy na oszczędnej jeździe. Wyścigówka to to nie jest ale jak trzeba to te 140 można jechać (nie spadając ze skarpy). Dużo do życzenia pozostawia bezpieczeństwo, no i komfort. Ale rekompensuje to koszt kupna, eksploatacji, napraw...
~Łukaszek
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Przez kilka lat jeździłem różnymi samochodami, ten mi przypadł do gustu wybitnie. Gdyby jeszcze wnętrze oferowało coś więcej tak wizualnie jak i w kwestii bezpieczeństwa to pojeździłbym długo.
~piotrek0m@interia.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jak na taką cenę to auto jest rewelacyjne - w mieście sprawdza się dobrze, nie ma problemów z parkowaniem a i nie jeden inny samochód wąchał dym z mojej rury. Auto pakowne, dobre na zakupy i do przewożenia mebli. W trasie tez mozna przeżyć. Ja mam auto 7 rok i chyba ze jeszcze ze 2 będe trzymał. A kto wie, czy nie zostawie go jako drugiego auta w rodzinie do jego naturlanje smierci :)
4,1
~Skywalker
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jeżeli poszukujesz pojazdu niezawodnego,taniego w eksploatacji,do jazdy po mieście to jest to bardzo dobry wybór.

Usterki Daewoo Tico

Daewoo Tico – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~cielak@mikrohd.com.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Świetna bryka dla 3 osobowej rodziny jeśli chodzi o mobilność. Dodałbym tani w eksploatacji, ale to nieprawda bo wszystko wymienia się znacznie częściej. Dużo miejsca w środku, dynamiczny silnik (napradę polecam zamontowanie magnetyzera - nie chodzi o spalanie, ale wzrost elastyczności + czyściejsze spaliny = większe bezpieczeństwo + późniejsza wymiana katalizatora:D. Oprócz tego nie chciałbym nim nigdy w nic uderzyć, bo szanse niewielkie....