Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (515) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 642 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlaa@o2.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
2 tyg jeżdżę z niesprawnym szybkościomierzem ale to mi nie przeszkadza, licznik też się nie kręci, ale to mi nie przeszkadza , niestety drobiazgi nawalają bez przerwy
~ŚLIWKA jasiorozbujnik@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
drobiazgi sie zdarzają ale ta fura nauczyła mnie jednego. POJEZDZIĆ, POCZEKAĆ, SAMO SIE NAPRAWI POWAGA SPRAWDZONE NA TITKU(klaksonie) I BLOKUJĄCYM JEDNO KOLO RĘCZNYM
~wyrwikufel@gazeta.pl
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
To tylko maszyna i ma prawo się psuć. Opadające osłony przeciwsłoneczne w gruncie rzeczy to nie problem. Wystarczy dobrać odpowiedniej średnicy wkręty mocujące.
~MJ
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Pod tym wzgledem jestem bardzo zadowolny. Nic sie nie psuje, poprostu sie jezdzi. Czasem trzeba cos nasmarowac do skrzypi ale ogolnie bardzo dobrze. Czesci super tanie.
~JacoAutocentrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
troche bylo, przepalona zarówka, gaznik, pałąk od zmniany biegw, drązki kierownicy, spawanie przy zawieszeniu, rozruzniknie przy zagrzaniu nie krecił,
~Bercziko
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Drobne usterki w maluchu to norma, tu coś strzeli, tam coś się urwie, ale auto jedzie, tragedii nie ma, ale trzeba dbać żeby nie zawiódł
~Daniel
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Przez rok nie trafiła mi się chyba usterka, której nie można byłoby naprawic za pomocą podstawowych narzędzi i bez specjalnego przeszkolenia
~mihalekkk199
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Plusem drobnych usterek, które występowały cały czas, było to, że autko jest tak nieskomplikowane, iż można samemu większość napraw wykonać.
~radzion
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
W moim ezglemplarzu nie nawalalo praktycznie nic. Tylko wlewalem olej. Smarowalem dwa razy zwrotnice, regulowalem obroty, wymienialem tlumik i akumulator
Dziennik kosztów dla Fiat 126p "Maluch"
~Łukasz z wroci
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
czasami nawalają takie małe drobiazgi jak zawiasy w dzwiach, uszczelki, ale mimo jakiego kolwiek popsucia sie na trasie to do domu nas dowiezie