Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (515) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 642 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artur
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
to jest zajebiste w tym aucie żę nie ma w nim zbędnych drobiazgów nie ma plastików które by mogły trzeszczeć jedyny kłopot jest z radiem trzeba mieć dobrego anti-shocka w radiu bo przy tak twardym zawieszeniu czesto maluch podskakuje
~Neo[EZN]
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Yhm... w ciągu pół roku wypadła mi wycieraczka podczas jazdy, zepsuła się kostka przy stacyjce, zrobiło się zwarcie na kierunkowskazie, złapałem dwie gumy, zepsuł prędkościomierz i wskaźnik paliwa... ciekawe co będzie następne.
~Shances shances@op.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Slaba zywotnosc czesci. Czeste naprawy i wyminy! Prosta budowa umozliwia latwa naprawe bez pomocy mechanika! Mala przesten, brak dojscia do wielu usterek i zapiekajaca sie srubu zmuszaja do zakupu NERWOSOLu :)))
~tomasz_karpinski@wp.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
tanie drobiazgi - klapa od silnika się czasami nie domyka, kiedyś lewe światło wypadło (ale dało się znów wsunąć i już nie wypadało), luzy na kierownicy się czasami pojawiają, mechanizm podnoszenia lewej szybki
~kaczor802@wp.pl
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Ogólnie nie jest z tym źle, ale zdarzają się różne małe usterki które przy odrobinie dobrej woli można usunąć we własnym zakresie. Tu i ówdzie zakleić, zarobić, pomalować, przykręcić etc:).
~Mechanik-amator
Hatchback 3d 0.6 23KM 17kW
Jak na auto z 1977 roku nie jest źle. Prądnica wymieniona na alternator, lampy H4 + przekaźniki, styki wyczyszczone w instalacji więc nie ma problemów z elektryką (jak to było w starych maluchach)
~dan22
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
zardzewiały był mimo ze garażowany,auto miałem dość krutko i mało nim jeździłem (na szczęście), ale itak było pare napraw, z tego co wiem to dopero gość co odemnie odkupił to miał z nim niezłą jazde
~lAMPA
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
RAZ W MIESIĄCU POTRAFI WYDOIC OBYDWIE SWIECE, LINKA OD SSANIA CO CHWILE SIE TNIE-WYMIENIALEM 3 RAZY I JUZ WIECEJ MI SIE NIE CHCE. NOWA LINKA DO LICZNIKA WYTRZYMALA JAKIES 100 KILOMETROW NO I CALA ELEKTRYKA
~Agata1984
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Psuje się wszystko i ciągle: szyba się nie domyka, spryskiwacz lub klakson nie działa, itp. Aha 2 razy zerwałam linkę rozrusznika, ale to chyba dlatego, że zazwyczaj trochę mija zanim uda mi się odpalić ;)
~Piotr
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jak się dba i robi wszystkie wymiany podzespołów w swoim określonym czasie to i 26 letni kaszel jest niezawodny - zdazało sie ze w jednym dniu robiłem po 200km i ani razu mie nie zawiódł