Lista ocen Fiat Brava (464) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 772 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mm
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Miejsca z przodu jest spokojnie aż nadto, do tego szeroka regulacja fotela pozwala dobrać go idealnie. Jednak z tyłu jest zdecydowanie gorzej. Niestety, ale dach jest dość nisko, przez co, ja mając niespełna 1,90m nie czułbym się z tyłu zbyt komfortowo. Mimo to, osoba myślę do 1,80m spokojnie jest w stanie podróżować z tyłu. Z przodu osobiście jak mówiłem, mam nadal spory zapas.
~DajKamienia
Hatchback 5d 1.9 TD 75KM 55kW
Mogę dać doskonale, gdyż nie jeżdżę z tyłu. Z przodu - mało jest aut nawet klasy średniej w których czułem się tak dobrze za kółkiem. Przede wszystkim duża swoboda na boki, także dla nóg. Mam 190cm wzrostu i zwykle jeżdżę z pasażerami podobnie wysokich - wtedy tyły wbijają mi kolana w plecy. Ale to tylko kompakt, nie stworzony do wożenia 5 dorosłych chłopa na dalekie trasy.
~Radek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Z przodu wygodnie, szerokie fotele, podłokietnik. Z tyłu wygodna dzielona kanapa. W cztery osoby podróżuje się jak limuzyną. Oświetlenie oddzielne dla każdego z foteli + gniazdo elektryczne na tyle np. pod telewizor LCD... W pięć osób pewnie trochę ciaśniej, ale to segment C. Spory, oświetlony bagażnik z niezłym dostępem i kilkoma wariantami przewożenia ładunku.
~Foxavier
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Z przodu rewelacja. Przy zmianie biegów nie zahacza się łokciem o pasażera tak że jest git. Siedzi się wygodnie i nie brakuje miejsca na nogi. Jedynie co to kierownica mogłaby się opuszczać ciut niżej, ale tu już wydziwiam. Z tyłu też jest przestronnie ale wydaje mi się że siedzisko jest trochę za krótkie. No ale to nie takie istotne bo w końcu jeżdżę za kierownicą.
~Damian: Dudi77@dit.pl
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
Uwazam, ze jest wystarczajaco duzo miejsca. Spora przestrzen na szerokosci wewnatrz auta - z tylu az prwieze 1,5 metra !! Dosc sporo miejsca na nogi z tylu. Jesli chodzi o bagaznik, to tez spory, ale skos tylnych oparc skutecznie utrudnia wlozenie wozka dla blizniakow, trzeba najpierw otworzyc oparcia, wlozyc wozek a nastepnie zatrzasnac oparcia spowrotem.
~Wojtgdz
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Miejsca jest baaaardzo dużo :) jest to mój pierwszy samochód i czuję się w nim komfortowo (mam 179 cm wzrostu). Regulacja fotela kierowcy w górę i w dół sprawia, że zarówno wysokie, jak i niskie osoby znajdą optymalne ustawienie dla siebie. Z tyłu bez problemu zmieszczą się dwa foteliki dziecięce lub 3 dorosłe osoby. Rewelacja!
~fiatowiec
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Myślę ze miejsca może brakować tylko koszykarzom i osobom skrajnie otyłym. Przy 4 osobach na pokładzie jest niesamowicie dużo miejsca wszędzie, kłopot niewielki moga mieć wysokie osoby (powyżej 185cm) tylko z tyłu przez nisko położony dach, ale dzięki temu z zewnatrz bryła lepiej wygląda więc coś za coś.
~Tomek
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
narzekać nie można. kierowca na pewno dopasuje pozycję do swoich potrzeb (czy bardzo nisko - cztery litery niema na ziemi, czy bardzo wysoko - głową w suficie). na pozycję na tylnej kanapie narzekać też nie można, chociaż ja tam nie podróżuję. bagażnik również jest rewelacyjny - duży jak na tę klasę!
~Sebastian
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Jak na tą klasę to jest naprawde bardzo dobrze zarówno z przodu jak i z tyłu nie brakuje miejsca na nogi dla wysokich pasażerów, bagażnik wystarczający, można się bez problemu wybrać w dalszą trasę w 4 osoby bo w 5 to już robi się mniej wygodnie, no chyba że są to dzieci lub drobne osoby
~zlosnik
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Jak na klasę B oraz czasy w których został zaprojektowany jest całkiem dobrze . Mam 2 m wzrostu z przodu mi jest bardzo wygodnie , z tyłu za mną jest wtedy już gorzej , ale np. w lagunie I za specjalnie więcej miejsca nie ma:). w 4 osoby można podróżować bardzo wygodnie