Lista ocen Fiat Brava (473) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 763 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacho1804@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
proponuję założyć zapobiegawczo przekażniki pomiędzy reflektorami a wtyczkami łączącymi w kolumnie kierownicy inaczej wtyczki wypalą sie na bank. Poza tym bez uwag (o dziwo).
~Shagg
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Alternator i zawieszenie czyli amortyzatory i wachacz ..pewnie to wina polskich drog-DZIEKUJE PANOWIE DROGOWCY -moze jeszcze jakis podatek na drogi ?? wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
~ibryja@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
wszystko byłoby O.K., gdyby przy 30 000 km nie padła przekładnia kierownicza (dodam, że nie było uszkodzenia mechanicznego) - przekładnia do wymiany - BÓÓÓLLLLLL!!!!
~butik@astercity.net
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Silnik fatalny. 2 wymiany wałka rozrządu i całej klawiatury. Jedno zablokowanie silnika. Nierówna praca (pływające obroty - diagnostyka wykazuje że wszystklo OK. Generalnie katastrofa.
~Automat
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
z poważnych to uszczelka pod głowicą przy 140tyś i linka od sprzęgła spowodowała że musiałem zepchnąć auto ze środka skrzyżowania. ale to są usteki typowe.
~look_1990@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Poprzedni właściciel (baran) zalał immobiliser na myjni i auto gasło kilka razy zaraz po zakupie, wystarczyło go osuszyć, wytrzeć i działa.
~fikander1
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Ciągle ubywający płyn z chłodnicy i ciągle uwłaczający się wentylator podczas krótkiego postoju Możliwe że uszczelka pod głowicą była uszkodzona
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Jakbym mógł to bym dał nawet ocenę 6. Była jedna poważna usterka ale to spowodowane było moim niedopatrzeniem. :) Samochód niezawodny :)
~bazant52@op.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Brak poważnych usterek.Z osprzętu gazu wymieniane były wtryskiwacze( na gazie zrobione koło 100tys).Jestem zadowolony z niezawodności tego auta.
Dziennik kosztów dla Fiat Brava
8,1
~Kangur
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
zrobiłem tylko 20000 km pompa wody, sprzęgło, pasek rozrządu i alternatora, koło pasowe, chłodnica, i sprzedałem z niesprawną pompa paliwa. DRAMAT.