Lista ocen Fiat Bravo I 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2001 (20)

2,8
~Dionizos
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Nie zachwycił mnie mój egzemplarz bravo choć miałem duże nadzieje z nim związane. Nie satysfakcjonujące mnie zbyt duże spalania i liczne usterki małe i duże skutecznie zniechęciły mnie do fiata. Stał się skarbonką bez dna. Koszty , które ponoszę na utrzymanie i naprawy tego auta znacznie przewyższają moje oczekiwania. A ponad to jest tak \"upchany\" ,że trudno się gdziekolwiek dostać żeby coś naprawić. Generalnie zawiodłem się, może gdyby mi...
~luk
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
na tle tych samochodów co jeździłem fiacik jest na pierwszym miejscu, fajnie wygląda, nie gnije, dobrze się prowadzi, ma to czego potrzebuje w rozsądnej cenie:)
~MadMav@wp.pl
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Samochód idealny dla młodej osoby, chcącecj oszczędzić, ale lubiącej od czasu do czasu przycisnąć gaz. Jestem z niego bardzo zadowolony i poleciłbym go każdemu przymierzającemu się do kupna auta z tej kategorii.
4,1
~Bartek D
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Bez problemów, tylko trzeba dbać o wymiane oleju(lać dobry olej, ja jeżdze na mobil 1-syntetyk5w/50), co 60-80tys.km wymienić rozrząd. Jeśli bedziesz dbał to tylko bedziesz lał i jeżdźił (Silnik)
~wojtek
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
ogolnie bardzo fajne auto, moze sie jeszcze podobac, jest tanie w utrzymaniu, tanie w ekspolatacji, ogolnie ok
~embejo
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
To jest potwór przy włączeniu się turbosprężarki, ponadto jest naprawdę cicho, silnik reeweelaaacja. (Silnik)
~arczi115
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
silnik dynamiczny i elastyczny, mogę spokojnie jechac na 5 biegu 60 i przyspiesza bez problemów, najlepiej przyspiesza od 120 jak jade sam :-) (Silnik)
~tomek.s3@wp.pl
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Miałem 5 samochodów w tym 3 vw i teraz fiata.Jest O.K. i następnego też chce kupić fiata Bravo Diesla tylko młodszego i z klimą.Kolega też miał Bravo tylko po kilku "ciosach" to była makabra.
~gruby
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Bardzo fajny samochód dla młodej osoby która lubi czasem przycisnąć.
~szczesliwy posiadacz fiata
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Golfy, Astry itp niech się chowają - nie mają szans pod żadnym względem (Silnik)