Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW 2006-2012 (119) - Widoczność

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~brucha@interia.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Mała tylna szyba, ale za to rewelacyjne lusterka boczne. Kwestia przyzwyczajenia. Grube słupki A i B - lepiej spojrzec 2 razy po skosie czy w bok, żeby sie nie zdziwić:-) Cóż - ma mieć dobre wyniki w testach zderzeniowych - bedzie miec grube słupki ograniczające widzialność:-)
~mag001@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
bardzo dobra widoczność przednia szyba duża zapewniająca dobrą widoczność oraz naprawdę spore lusterka boczne. jak na tak mały samochód można zobaczyć wszystko. Widoczność ograniczają boczne słupki oraz kiepska widoczność we wstecznim lusterku przez małą szybę.
~daro
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
jak większość posiadaczy tego samochodu zauważyło, to jest chyba najsłabsza strona tego samochodu; chociaż z drugiej strony ciekawe jak wygląda widoczność w takim Bugatti Veyronie, albo Ferrari; pewnie jest jeszcze gorzej, a ludziska i tak nie płaczą
~prz
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Do przodu całkiem nieźle. Na boki, pomimo małych okienek, również. Przez tylną szybkę widać niewiele, na szczęście lusterka boczne są duże i trochę ratują sytuację. Na parkingu ciężko wyczuć gdzie kończy się auto. Daję 3-
~dth
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Wielu ludzi na to narzeka, ale ja szczerze mowiac zawsze jezdzilem autkami o podobnej widocznosci wiec ten model mnie specjalnie nie zaskoczyl (moze poza szerszymi slupkami przednimi). Czujniki cofania rozwiazuja problem.
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Fiat tutaj powinien pomyśleć nad słupkami przednimi strasznie utrudniają manewrowanie są po prostu zbyt duże i czasami mogą przysłonić przeszkodę ale ja już się przyzwyczaiłem, widoczność do tyłu także przeciętna.
~kawonzsuetam
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Do przodu i na boki rewelacji nie ma. Potężnej szerokości słupek "A". Co ciekawe na widoczność do tyłu nie ma co narzekać, zarówno lusterko centralne jak i boczne prawidłowo spełniają swoje zadanie
~54janusz54@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Z przodu bez uwag , mimo zbyt szerokich słupków.Do tyłu można się przyzwyczaić ze względu na bardzo dobre lusterka boczne. Zastanawiałem się nad zamontowaniem czujników cofania do tyłu , ale chyba zrezygnuję.
~Paweł z Krakowa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Do przodu w porządku, do tyłu niestety kiepsko.COfanie to na razie manewr ,którego nie lubię w tym samochodzie.Bardzo duże lusterka po części rekompensują bardzo mała ( ale za to piękną) tylną szybę.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
~Janekk
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Z tyłu jest trochę gorzej, z boku duże słupki przednie, funkcja doświetlania zakrętów bardziej bajer niż pomoc widoczności. Z tylnymi czujnikami cofania jest ok - fajne są duże boczne lusterka
Fiat Bravo II Hatchback 5d