Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW 2006-2012 (119) - Widoczność

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pyra
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Tak jak wielu to opisuje dla niedoświadczonych kierowców to może być problem zwłaszcza parkowanie tyłem pomiędzy samochodzmi w zatłoczonym mieście. Proponuję czujniki parkowania
~lukasz
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Dosc slaba. Szerokie slupki z przodu pomiedzy siedzeniami, tyle oraz mala szyba z przodu mocno ograniczna widocznosc.. Najwiekszy minus.
~Robert
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
no tu jest najgorzej, szerokie słupki przeszkadzają w widoczności do tyłu jak i do przodu ale dzięki tym szerokim słupkom auto wygląda ciekawie.
~acik
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Tylna szyba trochę mała ale rekompensują to dobre boczne lusterka. Widziałem samochody o jeszcze mniejszej szybie tylnej i wszyscy je chwalą.
~akigor@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
minus to grube przednie słupki, choć tak jest we wszystkich nowych konstrukcjach ( bierne bezpieczeństwo ), plus to monstrualnie duże ( ale ładne ) lusterka
~apo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Widoczność na boki ok. Szerokie słupki przy przedniej szybie zasłaniają skutecznie pole widzenia, trzeba sie wychylac to w lewo, to w prawo...
~r29
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Widoczność przód-tył wynosi 8:2. Z przodu wyśmienicie (poza dość grubawymi słupkami przednimi), z tyłu martwe pola wielkości Pudziana...
~abendyk7@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
jedni depiluja sobie klate to ja moge sie pomeczyc z gorsza widocznoscia no i nie moge go wyczuc zeby parkowac prosto i nie wiem dlaczego
~kierowniczka
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Co prawda są opinie, że widoczność z tyłu jest ograniczna przez szerokie słupki ale bardzo duże lusterka eliminują wszelkie niedogodności.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
~krzysztof.kohut@gmail.com
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
widocznosc dobra, do przodu ok choc dosc duze przednie slupki troszke przeszkadzaja.. do tylu dzieki lusterka dobrze choc.. ciezko dosc wyczuc odleglosc..
Fiat Bravo II Hatchback 5d