Lista ocen Fiat Cinquecento (779) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 672 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JaRabbit
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Krótka skrzynia sportingowa jest idealna do miasta,ale na trasy jest już słabo.Szybko zużywa się drugi bieg, są kłopoty z linką wstecznego.
~vigo896@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Na Hipolu lubi po zagrzaniu haczyć, na zimno też nie chodzi za fajnie. Po zalaniu jej systetykiem Texaco chodzi lepiej niż w Mercedesie czy Audi.
~SYLAS
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
tylko 4 biegi. biegi wchodzą dobrze, tylko nie zawsze są tam gdzie teoretycznie powinny być - 3 i 4 wrzuca się lekko po skosie, a nie po liniach prostopadłych
~renia88
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Krótkie przełożenia. Drążek umiejscowiony za nisko, nie jest to wygodne. Kłopoty z jedynką i wstecznym. Możliwe ze przyczyna tkwi w kończącym się sprzęgle:)
~Tony Adams
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Cztery przełożenia wystarczają jedynie do miasta, ale przynajmniej załączanie ich nie sprawia problemu, chociaż lewarek lata na wszystkie strony
~bober
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Za mało biegów, synchronizatory za wolne, ciężko chodzi, 1 i 2 za krótkie 4 za długie.Półosie do d... jak sie chce ostro ruszyć to chce je wyrwać ze skrzyni.
~kito
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Świetna skrzynia - ktoś mi nawet mówił żę nie do zniszczenia(a facet uczył tym autem jeździć "L"), na razie nie miałem faktycznie problemów).
~komixx
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
po wymianie, aktualna od sc jestem zadowolony tylko ten lewarek zmiany biegów niepotrzebnie tak lata na prawo i lewo problem z włączeniem 1 biegu reszta oki.
~rafał
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Czasem jest problem z 1 i wstecznym, ale to wina synchronizatorów czy też linek, wymiana powoduje całkowiete wyeliminowanie tego problemu.
Dziennik kosztów dla Fiat Cinquecento
6,6
~Thomsonicus GG-3534487, email: thomsonicus@poczta.fm
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Wsteczny ciężko wsadzić bo jest "pseudo-wciskany" jak w maluchu; tylko u mnie się popsuło i żeby wrzucić 3 muszę podnosić drążek cały. Lipa i już