Lista ocen Fiat Cinquecento (778) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 672 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NIEKUPUJCIE TEGO ZŁOMU, MIAŁEM GO 4 LATA
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
CAŁKOWITY ZŁOM.KIEDYŚ WYJEŁEM CAŁĄ DZWIGNIĘ ZMIANY BIEGÓW GDY REDUKOWAŁEM BIEG.POTEM JECHAŁEM KILKANAŚCIE KILOMETRÓW NA DWÓJCE BO INNEGO BIEGU NIEMOGŁEM WŁACZYĆ.
~lary79@interia.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Co 50 tyś trzeba wymienić sprężynkę do drążka zmiany biegów, bo lata we wszystkie strony. Ostatnio 3ka wchodzi z wielkim bólem. Podobno to jakię krzyżak się przestawił.
~bob_best
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Od razu zalecam zmiane oleju z mineralnego na polsyntetyk, dzieki temu skrzynia w zime chodzi lekko! Ogolnie dobrze zestopniowania, nie ma problemow ze zmiana biegow!
~Łabster labsta@poczta.of.pl
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
krótkie przełożenia...po za drobnymi usterkami (słoneczko wymienione na gwarancji) idealnie...nawet nie musiałem zmieniać oleju w skrzyni...skrzynia to jego mocna strona
~Dominik felixo@box43.gnet.pl
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Sprawnie bez najmniejszych problemow. Bardzo krótki sportowy pierwszy bieg - początkowo trudno sie przyzwyczaić, ale potem dostrzaga się jego przewagę przy szybkim ruszaniu... ;))
~Robert Miżyński emmer@wp.pl
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Długi skok dźwigni, synchronizacja jedynki odeszła w zapomnienie, pojawia się zgrzytanie przy zmianie z trójki na dwójkę, wyje głośniej od silnika, ciężko wyrzucić czwórkę...
~Slav
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Niestety, skrzynię wyraźnie słychać, szczególnie przy zaniedbaniu smarowania lub zużyciu części. Naprawa i wymiana oleju obniża znacznie głośność.
~Ryś
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Co by tu pisać , miałem luzy w lewarku a dokładniej w krzyżaku po wymianie krzyżaka wogóle inna skrzynia ! Biegi wchodziły o wiele wiele lepiej
~Tomek G
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Bez szału ale biegi wchodzą bez problemów. 180tys na liczniku a biegi wchodzą bez problemu chyba, że za szybko przerzucam to występują minimalne zgrzyty.
~JaRabbit
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Krótka skrzynia sportingowa jest idealna do miasta,ale na trasy jest już słabo.Szybko zużywa się drugi bieg, są kłopoty z linką wstecznego.