Lista ocen Fiat Croma I (44) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martius
Hatchback 1.9 Turbo D 92KM 68kW
Gdziekolwiek tym autem nie jeżdżę i z jakąkolwiek prędkością (może 180 km/h) to pali bardzo mało. Rzekłbym, że pali niewiarygodnie mało ON jak na 13-sto letnie auto. Ale to zasługa bezpośredniego wtrysku (mimo że to nie współczesna technologia TDI !!! – czapki z głów…). Średnio wychodzi 5,5 l (zimą około 6-7l – zależy od mrozu). Od mrozu natomiast nie zależy zapalanie. Przy -15 stopniach pali bez grzania świec (w zasadzie nie...
~Danek
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Z litości dam \"2\", aż prosi się dać jedynkę. Zużycie paliwa - porażka. Kupując Cromę należy: - zastanowić się nad TD, - benzyniaka brać z gazem lub od razu dokupić, - być właścicielem stacji benzynowej. Ceny napraw spędzają sen z powiek. Raz, że części (nawet używane!) są praktycznie niedostępne, dwa, że ceny tychże części są masakryczne.
~berlov
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
W miescie zjada od 8 do 9 a na trasie Łódż Zakopane Łódź z 4 osobami i kupa bagazu przy predkosci 130-140 ponizej 7,czyli jak na pojemnosc 2.5 i 118 koni,chyba niezle.Czesci przewaznie dostepne i w dosc atrakcyjnych cenach(sporo czesci od silnika pasuje od ducato!!).Gorzej z pierdolami ale od tego zawsze sa szroty i allegro.
~włodek1951 wladyslaw-zdradzisz@o2.pl
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Jak na 2.0 i ponad 1,3t masy dość ekonomiczny. Trasa 9,5 gazu (najzwyklejsza instalacjia) przy jeździe do 130-140 miasto 14-15. Oczywiście wszystko zależy od nogi właściciela Podane spalanie min/max na gazie
~Tommi
Hatchback 2.0 CHT 90KM 66kW
moje auto waży 1250kg bez paliwa z instalacją LPG-ważyłem, takie duże auto musi spalić, ale średnio podczas dynamicznej jazdy po krakowie pali kolo 13 litrów gazu, koszty części w normie, auto mało awaryjne
~cesaszz
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
No ze spalaniem to róznie jest. ja mam go podkreconego na pompie i róznie pali. przy spokojnej jezdzie to 6,5-7 ale jak go przytrzymam na obrotach to do 9 dochodzi.
~Życzliwy
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Jakoś wyjątkowo mało palił muszę przyznać. miasto 8, trasa nawet ponizej 7 ! Przeglądy drogie jak na fiata bo to najwyższa limuzyna wszak. Trzeba bulić za prestiż ;)
~gawronto@wp.pl
Hatchback 2.0 i.e. Turbo 152KM 112kW
Jak na 2.0iE to moim zdaniem dobrze srednio 8,5litra/100km a naprawy takie jak we wszystkich autach przede wszystkim zawieszenie niestety to wina naszych wspanialych drog
~archer
Hatchback 1.9 Turbo D 94KM 69kW
potrafi regularnie zchodzić ciut poniżej 6L, przy bardzo dynamicznej jeździe zawsze mieści się do 7L, ale dieslem trzeba umieć jeździć i dbać o silnik
~kielkac@tlen.pl
Hatchback 2.5 TD 100KM 74kW
W mieście pali sporo, na trasie bardzo mało. Ceny części raczej powyżej średniej, ale podejrzewam, ze taniej niż w przypadku konkurencyjnych limuzyn.