Lista ocen Fiat Croma I (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Danek
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
2,5 roku temu za Cromę dałem 3,5k zł, co wg mnie było rozsądną ceną. Teraz chyba w podobnej cenie coś znajdziemy. Tak duże auto w takiej cenie jest jak najbardziej ok, pod warunkiem, że szukamy wózka z gazem, w miarę zadbanego i bez poważniejszych usterek, które śmiało mogą zrujnować nasz budżet.
~dziadu7@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i.e. 113KM 83kW
Auto warte zakupu pod warunkiem,że nie ma na nim zbyt dużo miejsc gdzie zagnieździła się rdza a ta bardzo lubi tylne nadkola i progi.Trzeba dokładnie wszystko sprawdzić czy elektronika nie była przerabiana i czy ABS działa prawidłowo.JAK KTOŚ MA JAKIEŚ PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI TO PISZCIE.
~Tomek
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Jak ktoś chcę takie auto nie ma co oszczędzać. Atrakcyjnie cenowo egzemplarze to najczęściej mocno wyjeżdżone auta, w które będzie trzeba naprawdę sporo kasy włożyć. Auto dla pasjonata-tak bym powiedział.
~macsi@interia.pl
Hatchback 1.9 Turbo D 92KM 68kW
auto sprowadzilem w dobrym stanie za 160 milionow w tamtych czasach, sprzedalem za 2tys. do tego zatarlem silnik, 2 razy wymienialem skrzynie itd itp. ogolnie w plecy jakies 20tys pln!!!!!!
~1dawidb
Hatchback 2.0 i.e. Turbo 150KM 110kW
auto ma pełne wyposażenie łącznie ze skórą i klimatyzacją jest przestronne dość ekonomiczne i za przyzwoitą gotówke innego auta z takim wyposażeniem i tych gabarytów za tą cene się nie dostanie
~Tommi
Hatchback 2.0 CHT 90KM 66kW
za te pieniądze to rewelacja, przyznam sie ze po kupnie tego auta nienawidziłem go, ale teraz po 4 miesiącach jazdy po prostu go kocham.
~misiek
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
za cene do 7000 tys auta z pelnym wyposazeniem sie raczej innego nie kupi moja kosztowala ok 200euro i na razie jestem bardzo zadowolony
~nadzii@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i.e. 113KM 83kW
za taką kasę można kupić 5 letniego malucha lub wygodną rodzinną limuzynę o sportowym zacięciu bez obawy o jej utratę w wyniku kradzieży
~Życzliwy
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Jaka cena taka jakość. Żeby to spłętować "nie pomyślałeś to teraz masz". Naprawdę nie kupujcie tego furaka...
~berlov
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Watpie czy jest cos co jest ja w stanie pokonac w tej kategorii,pod warunkiem ze znajdzie sie zadbany egzemplarz.