Lista ocen Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW 2005-2010 (79) - Całokształt

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ketrab
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Super auto dla rodzin 2+2, z dość dużym bagażnikiem, całkiem żwawe i ekonomiczne. Pomimo tego, że to Fiat... zmieniłem całkowicie zdanie o tej marce. Z czystym sumieniem mogę polecić.
~cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Kawał solidnego dużego samochodu który niczym nie odstaje od konkurencji, a którego można kupić za atrakcyjne pieniądze. Zapraszam do przeczytania całej opinii.
~GUREGORI74
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jest to mój pierwszy Fiat ale jestem bardzo miło zaskoczony,posiadałem wiele samochodów różnych marek ale CROMA mnie poprostu zauroczyła.Dużą zaletą jest duży bagażnik.
~I.K.
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo wygodny i cichy samochód, dla osób ceniących sobie komfort i szukających sporego samochodu dla rodziny 2+2. Wpisujęocenę \"dobrze\" bo nie ma aut doskonałych.
~kamillo.kamillo@interia.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Rewelacyjny. Kocham spojrzenia kierowców BMW i VW, którzy na autostradzie cisną do dechy swoje samochodziki, a i tak muszą podziwiać kształt tylnych światełek mojej Cromy.
~fiacik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
model na który czekałem , widać że konstruowano ją tak długo, jakość materiałów b.dobra. Jazda w trasie bajka , żal mi piweców marek niemieckich jak patrzą co ich wyprzedza.
~maciej2401@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Niezły samochód z bardzo dobrym wyposażeniem w wersji emotion.W przypadku awarii kłopot , holowanie ,drogie części.Świetny na długie trasy i jako samochód rodzinny
~rs
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Super,jestem bardzo zadowolony !!! Jest to mój drugi fiat od nowości i jeśli spisze się jak ten pierwszy z pewnością mojm następnym samochodem bedzie również fiat.
~matti_7
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto bardzo wygodne i przestrzenne. Dynamiczny silnik i małe spalanie na trasie. Samochód wysoki i czasami ma wrażenie że trochę buja na zakrętach.
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
7,6
~gavroche
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Super auto rodzinne, lepsze od Dodge'a Magnum (który też był b. dobry). Dużo miejsca, bardzo komfortowe. Natomiast pali więcej niż się spodziewałem.