Lista ocen Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW 2005-2010 (79) - Całokształt

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mto
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
jestem bardzo zadowolony z samochodu, na dłuższych trasach łapię się że żałuję że już dojechaliśmy :) natomiast na pewno nie jest to auto na miasto
~dżony - świstak
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto jakie jest każy widzi. Jak kupiłem to zamieściłem ocenę (nr 97). Teraz jest to kolejna ocena a ja zastanawiam się co kolejne padnie...
~robert
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo dobrze wykonany, przestronny samochod z dynamicznym i oszczednym silnikiem. Po odpowiednich negocjacjach z dilerem mozna sporo zaoszczedzic.
~Bełik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Niepodoba mi sie z zewnątrz lecz żadko kiedy widze na drodze ten samochód a o to mi właśnie chodziło żeby mieć auto inne niż wszyscy.
~Capsel
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
To moja druga Croma, poprzednia uległa wypadkowi. Ponownie kupiłem Cromę, bo za pierwszym razem byłem bardzo zadowolony z samochodu.
~GUREGORI74
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto polecam wszystkim którzy chcą mieć duży wygodny komfortowy samochód z elastycznym silnikiem za niską cenę zakupu.
~macfeer
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Duze, bezpieczne, dynamiczne, solidnie wykonane auto. Nastepna tez bedzie Croma (jesli nie zaprzestana produkcji :-((...)
~alfisti
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
najsłabszym ogniwem jest serwis, albo zostałem rozpuszczony przez Volvo albo serwis Fiata nie dorósł do Cromy.
~www.dudi@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto za swietne pieniądze, bogato wyposazone, szybkie, solidnie wykonane. Kawał dobrego samochodu! Kupiłbym jeszcze raz!
~Mistr
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Samochód bardzo udany, ma pare niedoróbek jeśli chodzi o ergonomię, jeśli Fiat to poprawi napewno kupie Crome jeszcze raz.