Lista ocen Fiat Panda II (289) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chaccaron
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
pompa wody wymieniona raz - gwarancja ogolnie zauwazam ogromna niepewnosc niektorych ASO w podchodzeniu do silnika 1.3 JTD. nie jest to juz nowosc, a nie wiele ASO ma orientacje jak ten silnik obslugiwac. szkoda. fiat tez nie wiele robi by to poprawic.
~Jacek z Warszawy
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
wymaiana przełącznika zespolonego od kierunkowskazów (gwarancja) a jak nie ma to 450zł!!! - Mnie niudolny seriwis fiata 2razy naprawiał to, a potem jeszcze dwa razy wymieniał-naszczescie na swój koszt:) Ale nie można tego zapomnieć, wstyd panowie wstyd
~Automaniak
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
90 kkm, prawie 6 lat codziennego uzytkowania i brak powazniejszej awarii. No chyba ze liczyc ze raz po 5 latach nie odpalil - do wymiany fabryczny akumulator. No i te amortyzatory ktore jednak warto wymienic po 20 - 25 kkm.
~piatoska
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Do tej pory tylko awaria komputera, wynikająca z zalania podczas burzy w zeszłym roku. Wymiana w ramach gwarancji. Nie podoba mi się serwis; robię go w małym mieście bo taniej i szybciej, ale można by sporo poprawić.
~Gun
Van 1.1 54KM 40kW
Poważnych usterek też nie odnotowałem. Sądzę jednak, że ze sprzegłem jest coś nie tak, szczególnie przy ruszaniu z jedynki i na wstecznym. Po 94 tys. km wytłukłem chyba tuleje wahacza bo trochę zaczęło postukiwać.
~AMka
Van 1.2 8v 60KM 44kW
przez 10 lat i 200tys km auto nie zawiodło mnie nigdy. No... może raz w srogą -30stopniową mroźną zimę akumulator padł, ale szybko pozbierał się na kablach :-)). Kupiłam nowy i po kłopocie.
~cud1@op.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
W pierwszym roku eksploatacji (jeszce byla gwarancja)spalil sie silnik wentylatora, a przy przebiegu ok.40000tys zatarla sie pompa oleju.Do wymiany oprocz pompy przy okazji caly rozrzad. Koszt 800zl
~MSH
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Tylko części eksploatacyjne. Amortyzatory są od nowości i mają ok 75% na diagnostyce. Rdza temu autku jest obca. Silnik zawsze odpala, po 5 latach zdechł akumulator podczas ostatniej mroźnej zimy.
~Młody
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Jedyną największą \"usterką\" była wymiana przedniego wachacza- wada fabryczna-po nie całym roku od kupna-po tym bez stuków i zastrzeżeń. Auto praktycznie na pięcioletnie użytkowanie bezawaryjne.
~kierowca pandy
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wymiana przekładni kierowniczej z powodu stukającego od nowości jakiegoś drążka, który był nieodłanczalny od przekładni. Wymiana wachacza przedniego. Wymiana uszczelki silentbloka albo jakoś tak.