Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW 2005-2010 (6) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Looner
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jak na fiata przystało, spodziewałem się wielu drobnych usterek (doświadczenia z kilkoma fiatami w rodzinie), a tu niespodzianka. Jedyna usterka, z którą byłem na serwisie to źle wyregulowane tylne lewe drzwi, które popiskiwały na wybojach. Fakt, że czasem denerwują spryskiwacze, których nie da się regulować, a przy jeździe pod wiatr pryskają pod wycieraczki.
~xXxuser1
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Ostatni mój fiat. - Ciągle palą się diody to od poduszek, to od wtrysku to od akumulatora, czasem od skrzyni biegów. Nie działąją też poprawnie wycieraczki i system spryskiwania - gdy pierwszy raz myłem samochód wyszło pełno niedoróbek montażowych, oraz lakierniczych - na Polskę wysyłają chyba najgorsze dziadostwo nie mające prawa się sprzedać gdzie indziej w Europie.
~lookoff
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Po 40 tys. spaliła się lampka pod pokrętłem od klimy, dostęp tak beznadziejny że do tej pory jeżdzę ze spaloną. Czasami kierunkowskaz mi odbija (czyli po skręcie w prawo i wyrównaniu kierownicy włącza się w lewo). Temat ponoć znany w ASO i za stówkę zmieniają coś w kompie, ale jakoś aż tak bardzo nie cierpię z tego powodu, może kiedyś to zrobię.
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Przepalały mi się 2 razy żarówki raz jedno z 4 (trochę ich za dużo) tylnych pozycyjnych i raz postojowa przednia.
~longin
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
za kródko jeżdzę zeby cos stwierdzić
~grz3s
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jak to w każdym samochodzie pojawiają się tzw pierdoły
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d