Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW 2005-2010 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lookoff
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
I oto konkurencja w której Grandziak bije moj poprzedni samochód na głowę. Autko ma w tej chwili 47 tys. przebiegu i mam go od roku. Zaraz po zakupie wymieniłem olej + filtr + filtr kabinowy i tyle! Wszystko działa, nic się nie tłucze, działa klima i wszystkie bajery, w tym wspomaganie City, system Blue&Me (telefon na bluetooth działa wyśmienicie, zero problemów z synchronizacją z Androidem). Ogólnie jestem mega zadowolony, szczególnie iż z...
~xXxuser1
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Ostatni mój fiat, z włoskich rzeczy to tylko moda, zapachy i jedzenie na pewno nie ich "technika" bo jak nazwać wymianę przekładni kierowniczej, skrzyni biegów i 2 szt. amortyzatorów oraz drążków kierowniczych do przebiegu 3000 km?!?! słownie trzy tysiące kilometrów! Fotele rdzewieją na szynach!!! co z tego, że usunięto to na gwarancji? Straciłem czas pieniądze i satysfakcję z zakupu.
~T.Urbański
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
nagrzewnicę wymieniali mi trzy razy,to była rozpacz.Chodziłem,błagałem,pisałem do Bielska i miałem dość tego samochodu zimą.To jest mój 6 sam.tej marki kupiony w salonie i zapewniam,że ostatni.Nie ma to jak \"niemiec\".
~Mateusz95
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Przez 30tys km 0 poważnych usterek. Jedna z poważniejszych to pęknięty alternator.
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Robiona raz skrzynka, nie wiele dało (chodzi o ten wsteczny).
~longin
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Za krotko jeżdżę żeby coś stwierdzić. jak mnie auto zdenerwuje na pewno to opisze.
~grz3s
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jak do tej pory brak poważnych usterek
~Looner
Brak poważnych usterek.