Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW 2005-2010 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lookoff
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Grande Punto jest naprawdę grande. To już nie poprzednie Puntko. Tutaj miejsca jest znacznie więcej. Porównując do Focusa MK1 - Grande jest nieznacznie krótsze i ma bagażnik o jakieś 10-15litrów mniejszy. Czyli jest prawie rozmiarów kompaktów sprzed 10 lat. Ogólnie przestrzeń bardzo na plus, 4 osoby wygodnie podróżują. Ale bagażnika starczy dla trzech :P
~Looner
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jednym z kryteriów wyboru było miejsce za kierownicą. Jako, że nie należę do osób niskich (190cm) to tu nie mogło być kompromisów. Fakt jest taki, że za kółkiem siedzi się jak w aucie wyższej klasy, bardzo dużo miejsca z przodu (w porównaniu do Fiesty, Peugot\'a 207, czy takich sardynek po puszkach jak Swift, Fabia czy Polo).
~kudłaty_23
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Myślę ze w tym względzie Punto wypada bardzo dobrze. Samochód jest wygodny i przestronny. Spory bagażnik, duzo miejsca dla kierowcy i pasażera, z tyłu troche mniej, ale mimo iz jestem dość spry to jechałem już z tyłu tego Fiata i nie było jakiegoś koszmaru
~Koniasz_666
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Przestrzeni jest dość by zabrać wygodnie 4 osoby,jak trzeba to i 5. Bagażnik pozwala na zabranie sporej ilości przedmiotów. Jednak jeśli chcemy użyć go przy przewożeniu czegoś z IKEI to nie więcej niż 2-3 osoby w aucie.
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jak na tą klasę pojazdu ilość miejsca bardzo duża (w kabinie jak w aucie kompaktowym), bagażnik OK, 4 osoby podrużują wygodnie, z przodu bardzo dużo miejsca.
~longin
jestem wysoki(189cm) i mam więcej miejsca z przodu niż miałem w skodzie
~xXxuser1
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jak na tą klasę nie jest źle chociaż bagażnik średniej wielkości.
~dave29
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jak na auto miejskie to jest bardzo dobrze.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d