Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW 2005-2010 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Looner
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Za 60 tys. miałem do wyboru: albo wypasionego Fiata GP 1.4 Starjet w wersji Dynamic, albo niemal gołego Peugota z podobnym silnikiem 1.4 VVT od BMW. Reszta odpadła w przedbiegach (ciasna, plastikowa Fiesta, jeszcze mniejszy Swift, ociężała, krowiasta Fabia, oraz drogie, tandetne i twarde niczym wóz drabiniasty Polo).
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Drogi był, ale jak na ceny konkurencji i wyposażenie to i tak kilkanaście tysięcy zaoszczędziłem. Ale przeglądy w ASO co 30 tys lub dwa lata (gdzie koszt przeglądu to około 500 zł ze wszystkim) są dla mnie wygodne i w miarę tanie.
~kudłaty_23
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Na ten moment, uważam że za tą cenę jest to warty kupienia samochód. Bedzie służył długo i w miare niezawodnie. Oszczędny, wiec mimo iż trzeba wydac troche na niego, napewno zwóci się przy eksploatowaniu.
~xXxuser1
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Za te pieniądze mogłem jednak kupić niemieckich czy japońskich konkurentów, ale miałem już parę fiatów i aut niemieckich w swoim życiu, postanowiłem zaryzykować.
~Mateusz95
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto kupiłem za 9tys z instalacją LPG. Jak za ten rok z takim wyposażeniem to moim zdaniem śmieszne pieniądze.
~dave29
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Za tą cenę takie wyposażenie - super.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d