Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW 2005-2010 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lookoff
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Poprzednio miałem Focusa MK1 i niestety wciąż patrzę i odczuwam jazdę przez jego pryzmat. A więc mimo tego że mam teraz autko 10 lat młodsze to Focus prowadził się o niebo albo nawet dwa lepiej. W Grande mam wrażenie że układ kierowniczy jest z gumy. Niby nie zaskakuje negatywnie i słucha się poleceń, ale dokładność i odczucia jazdy zdecydowanie były lepsze w Focusie. Zawieszenie głośne, ale pamiętając o cenach części zawieszenia absolutnie...
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Zarówno prowadzenie jak i zawieszenie są rewelacyjnym kompromisem (w tej klasie pojazdów oczywiście) między sportem i komfortem, bo reszta aut z tego segmentu to taczki (przynajmniej takie wrażenie odniosełm na długich jazdach testowych czołówką sprzedażową tej klasy).
~Looner
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jak na swoją klasę całkiem przyzwoicie. Dobrze trzyma w zakrętach, ale nie jest przesadnie twardy. Na większych wertepach (tory tramwajowe, zapadnięte studzienki) potrafi czasem hałasować, no ale na polskich drogach, to nawet w nowym BMW serii 7 bywa głośno ;)
~Koniasz_666
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
No cóż. Miejski FIAT. Szału nie ma. Przy zwykłej jeździe jest wygodnie i przyjemnie,ale odradzam ostre i ciasne zakręty-miękkie zawieszenie i dość sztuczny układ kierowniczy utrudniają dobre wyczucie auta w zakrętach.
~kudłaty_23
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto jeździ bardzo dobrze. Jest wygodne, daje niezły komfort, nawet na mocno dziurawych drogach. Bardzo dobrze się prowadzi nawet na ostrych zakrętach przy całkiem sporych prędkościach.
~longin
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi. Przyczepić się można tylko wspomagania które jest mniej precyzyjne niż w skodzie fabii
~dave29
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Rewelacja. Trzyma się drogi jak przyklejony. Ale SPORT ma inne zawieszenie niż zwykły.
~xXxuser1
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Nieźle trzyma na zakrętach, ale przy ostrym hamowaniu dziwnie kołysze i ucieka na boki.
~Mateusz95
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jest okej. Nie mam większych zastrzeżeń. Moje Punto daje radę na kołach 205/45/17
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d