Oceny Fiat Punto I Hatchback 1.2 60KM 44kW 1994-1999

Najnowsze oceny Fiat Punto I Hatchback 1.2 60KM 44kW 1994-1999

3,3
~Ł. H. (Ali)
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Bardzo udany design, przestrzeń, komfort jazdy, elastyczność silnika. Spory bagażnik, jak na tą klasę ładnie i nienajgorzej wykończone wnętrze. Użytkowo - bardzo fajne autko! Niestety, wszystko to całkowicie przekreśla dramatyczna usterkowość i fatalna jakość niemal wszystkiego poza wyposażeniem wnętrza. Jak dołożymy do tego ogromne spalanie, to kupno tego auta z punktu widzenia oszczędnego użytkownika jest nonsensem. Bo po co jeździć...
3,4
~padre
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ot, tani, stary samochodzik, niegdyś przebój Fiata - zapowiedź nowej jakości włoskich samochodów. Co z tego zostało ? Na pewno niezły silnik i poprawa pod względem zabezpieczenia antykorozyjnego. Typowe dla fiata zostały usterki elektryki niestety i wykończenie wnętrza.
~zibigo@tlen.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Kupiłem używany, 4letni od teścia.Znałem przebieg auta i polecam też kupno Fiata Punto innym. Jeździłem również służbowymi autami, Nexią, Nubirą, Oktawią, Mondeo. Mogę polecić punciaka w tej klasie oczywiście. Mam 30letnie doświadczenie jako kierowca.
~tomszafa
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Wahałem się przed zakupem Fiata Punto ponieważ wcześniej miałem Cinqucento 700 i to była totalna porażka. Jednak spróbowałem i kupiłem kolejnego Fiata. Mam go już 1,5 roku i nie żałuje tej decyzji. Auto tanie w eksploatacji, przestronne i przede wszystkim atrakcyjny wygląd :)
3,8
~latajacybocianami@op.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Wady- słabe zawieszenie, wiele drobnych usterek. Zalety - ekonomiczny, w miarę pakowny samochód ( można dośc spore gabarytowo rzeczy przewozić). Podstawowa zaleta , bardzo duża dostępnośc wszystkich części i niskie ich ceny.
3,7
~zibigo@o2.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Autko dla Polaka średniaka na dzisiejsze czasy (bardzo niskie zarobki mimomże oboje pracujemy) trudne do utrzymania bez pomocy rodziny i wyrzeczeń.A ceny usług i części zamiennych, paliwa rosną. Rosną też ogólnie koszty utrzymania gospodarstwa domowego. Ale autko nadal sprawne mimo 10lat no i nie jest rachityczne z wyglądu.

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jaro
Hatchback 1.2 60KM 44kW
dobry stosunek ceny do wyposazenia i jakosci, odpowienio serwisowany nie sprawia niespodzianek, ekonomiczny w eksploatacji i dajacy radosc z jazdy samochod. Wspomaganie kier. powinno byc w standardzie
2,9
~krzysiek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
spodziewałem się czegoś lepszego!!! Na plus: blachy bez grama rdzy, tania eksploatacja i cena zakupu!!! Na minus: częste awarie i cena sprzedaży!!! Nic specjalnego... raczej nie polecam - no chyba że mojego!!!
2,9
~grzegorz1973
Hatchback 1.2 60KM 44kW
z uwago na problemy eksploatacyjne i z tytułu że w czasie gwarncji tyle dziwnych usterek mnie spotkało juz nie ryzykuje dalszej jazdy - jestem w trakcie zmiany auta i nigdy mnie juz nikt nie namówi na fiata.
3,6
~Przybył
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ciągle coś się dzieje no i dużo pali, po zmianie oleju troszeczkę mniej, mam nieszczelną uszczelkę pod głowicą chyba, dlatego mam trochę wycieku ,ale to nie jest poważny problem.
Fiat Punto I Hatchback