Lista ocen Fiat Sedici (47) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Agata
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jeśli mam być szczera, to cena jaką dałam za mój model Fiata Sedici (69.000 PLN) była niewspółmierna do jakości. Rdza zjadała go już przed 3 rokiem, bardzo łatwo o odpryski na lakierze, które jak zaczarowane po krótkim czasie rdzewiały. Skrzypiący fotel kierowcy doprowadzał mnie czasami do szału. Nie mówiąc o drobnych wadach jeśli chodzi o zmianę biegów. Teraz nauczona doświadczeniem nie kupiłabym tego Fiata po raz drugi i na pewno nie jako...
~similar
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
bardzo dobra cena - za najbogatszą wersję Emotion 1,6 benzyna 4X4 metalic, alufelgi (mamy wszystko co było na polskim rynku dostępne w wyposażeniu) - zapłaciliśmy za to autko już z oponami zimowymi i felgami dodatkowymi na zimówki - niecałe 58 tyś zł - czyli tyle co za Pandę Cross - a Sedici jest przecież dużo większe od Pandy i ma prawdziwy napęd 4x4. to praktycznie Suzuki ze znaczkiem Fiata... Sedici stosunkowo wolno jak na Fiata traci tez...
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Samochód mało popularny w związku z tym można naprawdę kupić dobry urzywany egzemplarz za rozsądne pieniądze wiem o tym doskonale bo szukałem suva ponad rok oglondałem ASX, JUKE, CAPTIVE, SX4, jednak SEDICI okazał się strzałem w dziesiątkę kupiłem młode autko dobrze wyposażone bezwypadkowe krajowe za dobre pieniądze.
~jarku99
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
przecież to suzuki SX4 - żadnej różnicy tylko więcej plastików na drzwiach i zderzak nie w kolorze nadwozia ale mi osobiście bardziej podoba się to autko. A różnica w cenie ponad 10000 na korzyść fiata - po co przepłacać? Naklejki można zmienić- jak ktoś się uprze.
~ja
Hatchback 5d 2.0Multijet DPF 135KM 99kW
Droższy niż inne samochody segmentu B/C ( ale napęd 4x4 i diesel kosztuje) jeden z najtańszych suv-ów/crossover-ów. W tej samej cenie można kupić większego dacię dustera i mniej uniwersalnego suzuki Jimny. Za inne suv-y trzeba wydać ponad 100 tys zł.
~jerzykorczynski@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Cena idealna do jakości auta. Zaryzykuje nawet stwierdzenie że odrobinę \"za mało\" zapłaciłem jak zacząłem tym jeździć. Pierwsze wrażenie było szokiem. Generalnie ŚWIETNA decyzja. Kupiłem SUZUKI w cenie FIATA z lepszym silnikiem niż w Sx4 :)
~markuus@gmx.net
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Uwaga! Fiat Auto Poland na swoich stronach internetowych oraz w materiałach promocyjnych nie podaje, że w wersji Fresh nie ma tych aluminiowych osłon na zderzaku przednim i tylnym. Uważam, że jest to znacząca dezinformacja.
~lawender
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Z mojego punktu widzenia cieszę się, że nie zdecydowałem się na wersję 4x4. 4x2 okazuje się tańsza w eksploatacji (mowa tu nie tylko o paliwie), a wynikami nie odstaje od wersji cztero-napędowej.
~Berto
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
cena ok 60 tyś oferuje niemalże pełne wyposażenie na tę klasę, przyzwoite osiągi, dobrą przyczepność, bardzo dobre hamulce, spawną klimę i 3 lata gwarancji ... wystarczy
Dziennik kosztów dla Fiat Sedici
6,9
7,6
8,3
~p.pietuch@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Auto kupione za przyzwoitą cenę,ale po długich poszukiwaniach dilera skłonnego do jakichkolwiek negocjacji cenowych-a było warto bo taniej o około 10000zł z gazem