Lista ocen Fiat Seicento (785) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 812 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mtab
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jeśli chodzi o drobiazgi, to jak to w starszych fiatach. Dużo denerwujących usterek: sławny już chyba silniczek tylnej wycieraczki, parujące tylne klosze świateł, przeciekający bak, skrzypiace plastiki. Poza tym elementy podlegające eksploatacji: hamulce i elementy zawieszenia/układu napędowego.
~pawano
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Psują się raczej drobiazgi i rzeczy łatwe do naprawy, niestety raczej zbyt często. Mi już poszła uszczelka pod osłoną zaworów, ale jej koszt jest śmiesznie niski i łatwo ją wymienić. Poza tym zużywają się eksploatacyjne części. Poprzedni właściciel wymienił także tłumik i bak. Niestety bierze też olej.
~Cinek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
klamki sie zacinają nie problem wystarczy wd 40 działa cuda..,wycieraczka tył zaciea sie,silnik od wycieraczek z przodu mi padł,bzdur kóre w tym samochodzie sie psują jest pełno.np metalowy uchwyt od regulacji siedzenia kierowcy i pasażera mi się złamał.....wahacze standart...ogolnie zawieszenie lipa
~Giant
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak narazie raczej mam do usinięcia kilka powżnych usterek,ale to już kupiłem taki egzemplarz.PRzez te 3 miesiące co nim jeżdżę,nic nowego się nie popsuło na szczęście.Silnik trochę się poci,ale da się wytrzymać.Oczywiście popsute sterowanie reflektorami,takze nie idzie ich podnieść,ani obniżyć.
~1szy własciciel
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
co wymieniłem: -6 amortyztorów (dwa razy przednie) -wiatrak chłodnicy -alternator -uszczelkę pod zaworami -tylne tuleje 2 razy -lampy(szybko matowieją) -tłumik (3 razy) -bak no iw iadomo części ekspalatycjne ale w sumie nie jest to tanie razem wydałem na przęglądy z 5tys
~Voldik
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
No cóż niezawodność nie jest jego mocną stroną - choć samochód kupiłem prawie nowy z b. małym przebiegiem to co jakiś czas coś w nim wyskakuje - zepsuta klamka po stronie kierowcy, łatwo łamiące się - niedbale wykonane prastiki we wnętrzu, pojawiające się skrzypienie foteli oraz elementów wnętrza itp.
~buczakos
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
i tu mam problem! mam drgania przy okreslonych obrotach(np.przy 80km/h na 5 biegu) przechodza mi drgania na karoserie i czuje to najbardziej na pedale gazu!!!! prosze poinformujcie mnie co to moze byc???Kola mam wywazone,opony nowe lozyska oki a tu mi cos drzy!!!prosze o rade! (moj e-mail to lukaszro@wp.pl)
~redak17
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na razie nic nie wymieniłem (poza tym co trzeba). Miałem przejsciowe kłopoty z blokowaniem sie hamulców tarczowych i pompą wodną, która lubiła pohałasować przy zimnym silniku i gubić trochę płynu chłodniczego. Ponadto na początku były problemy ze sprzęgłem (szarpało przy ruszaniu), ale samo przeszło.
~tomek1731
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Dużo stosunkowo do przebiegu. 36 tys. km przy zakupie. Uszczelka pokrywy zaworów, cieknący bak paliwa, linka hamulca ręcznego, bębny z tyłu. Nie wspominając już o przepalających się żarówkach świateł w środku, nie działających zamkach. przegrzewających się hamulcach.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~a
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ciągle coś się psuje!! Naprawdę ciągle!!! Fakt drobiazgi, ale naprawdę potrafią dopiec. Mianem drobiazgi określam usterki pozwalające kontynuować jazdę. Np. woda gotująca się co 14 km, a trzeba przejechać jeszcze 140 km.... Dużo butelek i postoje na stacji w celu ich napełnienia.