Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (489) - Silnik

Na liście zabraknie 388 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luciano
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
silnik chodzi cicho,przy wyższych obrotach jest trochę głośniej to zrozumiałe, najbardziej byłem zadowolony z jazdy po autostradzie przy 130 km i wyżej jednakowy poziom głośności silnika.
~piotr
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Narazie duzo na ten temat nie moge sie wypowiadac bo Stilacza posiadam 2 miechy ale jak narazie nic sie nie dziej, bo pomiajam smiecaca sie poduszke powietrzna co jest chyba standardem :)
~Radek84
Hatchback 1.9 JTD 100KM 74kW
Silnik bardzi ładnie sie zbiera, a do elastycznosci nie mam zastrzeżeń. Jak narazie za dużo pali, ale mam auto 2 tygodnie więc jeszczy wybadam sytuację (podajedę z nim na komputer i wtedy zobaczymy)
~Wiesław Wojciechowski
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Jestem bardzo zadowolony z posiadanego Fiata, następny to również Fiat.Uważam,że Fiat pod względem technicznym wyprzedza zdecydowanie innych producentów np.silniki turbo nie mówiąc o pięknych sylwetkach.
~piotrek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Silnik świetnie sprawdza się w Stilo 3d. Z wyprzedzaniem nie ma większych kłopotów. Jedynie elastyczność mogła by być lepsza(co nie znaczy, że jest zła), ale to nadrabia 6 biegowa skrzynia.
~Stilomaniak
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Wysoka kultura pracy, silnik pracuje dość cicho (szczególnie w czasie jazdy) bardzo dobrze wchodzi na obroty. Elastyczność bez zarzutu - bezproblemowo wyprzedza się bez konieczności redukcji biegów.
~Shearer 81 shearer81@poczta.fm
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ładnie chodzi, dość głośny ale jak to disel podobnie z wibracjami na niskich obrotach ale jak włącza sie turbina to czysta przyjemność:) dam mu plus 4. A jak szybko sprzęgło łapie:) ale do przyzwyczjenia.
~madamaxx
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Jak na diesla ogromne zaskoczenie....potrafi być naprawdę kulturalny.Nie to co TDI na pompowtryskiwaczach.Mało pali i świetnie się zbiera.Moim zdaniem lepsza mże być tylko jednostaka 16V 150KM
~Krzysztof
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
W mojej wersji silnikowej brakuje trochę mocy, ale zużycie paliwa to rekompensuje. Poza tym jest tańszy w ewentualnych naprawach (brak intercoolera, prosta turbina bez zmiennej geometrii itp.)
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback
6,3
~wiel błąd
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Właściwie byłby dobry, a nawet bardzo dobry, gdyby serwis miał jakiekolwiek pojęcie o swojej pracy i usunął usterki w trakcie gwarancji. A tak to czasem szarpie, nie chce przyspieszac itp
Fiat Stilo Hatchback