Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (489) - Silnik

Na liście zabraknie 388 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Generał
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Hmm silnik 1.9 jtd to najlepszy diesel na świecie. Najwiekszy atut to bardzo niskie spalanie trasa to nawet 3.7l na 100 km. Jest bardzo elastyczny i trwały zero apetytyu na dolewki oleju. Polecam szczególnie tą wersję silnikową.
~Olszan
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Silnik 16V, 1,6 Fiata dobrze się sprawuje, choć dynamikę osiąga przy wysokich obrotach. Silnik sprawdzony w Fiacie Doblo ( dostawczym) raczej bezawaryjny. U mnie nie wykazuje przepalania oleju. Olej 10W15 markowy. Dynamika jazdy OK.
~Jerzy
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
MOTTOR 1,9 8V MULIJET 120KMTO NAJLEPSZA JEDNOSTKA NAPĘDOWA,POD KAŻDYM WZGLĘDEM MAŁO PALI ŚREDNI 6L/100KM 5,5L NA TRASIE PRZY JEŻDZIE DO 100-120KM/GODZ PRZY PEŁNYM SKŁADZIE OSÓB 7L/100KM Z PRZYCZEPKĄ LEKKA DO 500KG
~Tosterkovsky
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Z silnikiem od kupna nie miałem żadnych kłopotów. Jak dla mnie to dosyć mocny silnik przy tak małej masie. Zbiera się dosyć zgrabnie i rozpędza się do dość wysokich prędkości. Przy takim przebiegu nic się nie poci, nie cieknie.
~LordJan
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
silnik bardzo dynamiczny,nie brakuje mu mocy przy wyprzedzaniu czy spokojnej jeździe na wyższym biegu. Jedyny mankament to przy wyższych obrotach mocno słychać silnik. Jednak naprawdę można się przyzwyczaić :)
~PierwszeAuto
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Silnik z instalacją gazową sprawuje się całkiem nieźle, chociaż z 90km audi a3 nie mam szans. Elastyczny, na 5 biegu można bez przyśpieszania jechać 60km/h, z drugiej strony na 4 biegu ciągnie spokojnie 160km/h
~scotybz@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Pozwala sprawnie poruszać się po mieście i w trasie. Elastyczność przyzwoita. Dosyć głośny przy wyższych obrotach. Spala ok 300ml/1000km - to normalna cecha tego silnika. Po przekroczeniu 4500tys obrotów dobra dynamika.
~użytkownik
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Silnik niby 103KM, ale te konie jakieś takie leniwe. Focus z teoretycznie tak samo mocnym silnikiem jest dwa razy bardziej zrywny. Dodatkowo słabo się wkręca na wysokie obroty, strasznie wyje powyżej 3,5 tysiąca.
~forteklapa@interia.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
silnik b.cichy. Czasem stojąc na światłach zastanawiam się, czy jeszcze pracuje:-). Przy włączonym radiu- silnika nie słychać w ogóle. Elastyczność bez zarzutu. Nawet przy niskiej prędkości się nie dławi na \"trójce\"
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Po silniku 1.2 za dużo spodziewać się nie można ale i tak zaskakuje. 85 KM zdecydowanie wystarcza do poruszania się po mieście lub na trasę.Sam silnik pracuje cicho i nie powoduje hałasu przy większych prędkościach.
Fiat Stilo Hatchback