Lista ocen Fiat Stilo Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2005 (70)

~pav3l0s
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód po 7 latach eksploatacji podsumować mogę krótko: jest bardzo fajny. Nigdy mnie nie zawiódł, kupiłem go jako 4-latka z pełnym wyposażeniem, które nigdy się nie zepsuło
~bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak dla mnie bardzo dynamiczny, calkiem cichy (oczywiscie jak dla mnie i na diesla), spala smieszne ilosci paliwa. (Silnik)
~pawat@op.pl
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Duża ilość miejsca nad głowami, na nogi, przepastny bagażnik. Tu i ówdzie, ten i owy plastik może skrzypnąć. Jakość owych plastików, szczególnie te na boczkach drzwi i dolnej części deski rozdzielczej mogłyby być lepsza (bardziej odporne za zarysowania).
~wiklina
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Byłoby b. dobrze, ale przejeździłem bardzo wiele aut i ze względu na dość ciężką nogę i wychowanie na krętych górskich drogach, Fiat mimo, że bardzo dobry, dla mnie za miękki i za rodzinny. Nie czuję w nim sportowych emocji, mimo że przyspiesza bajecznie, za bardzo buja. To kanapowiec pełną gębą
4,1
~Tomek z Gdańska
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Na pewno nie żałuję zakupu tego auta. Nie wiele zapłaciłem za nie i niewiele kosztuje utrzymanie, a serwisuję tylko w ASO
~Zaskoczony
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto niedoceniane zazwyczaj porównywane z autami o segment wyżej (passat, mondeo itp.)z racji wyglądu (multiwagon). BARDZO EKONOMICZNE i sprawiające wiele frajdy za przystępną cenę, kombi bardzo pojemne, silnik 1.9 JTD 115km jest chyba najlepszym jaki Fiatowi udało się kiedykolwiek wykonać, Zawieszenie trochę za miękkie ale to rzecz gustu, Jak ktoś mówi że Fiaty są do dupy to zatrzymał się na poziomie 126p , jakość wykonania i materiałów na...
3,5
~Łukasz
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak na 15 lat to całkiem nieźle. Oczywiście jak w każdym samochodzie tak i w Stilo coś musi się psuć. Ten nadal jeździ.
2,6
~Edek z krainy kredek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Omijać szerokim łukiem, to nie jest przyjaciel kierowcy. Zapraszam do poniższej lektury
~kyeelt
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
na prawde nie docenione auto wpadka fiata jednak strasznie pozytywna
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
6,4