Lista ocen Fiat Stilo Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2005 (70)

~Slimi
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Fajna i tak nie doceniany samochod. Produkowany przez fiata jako konkurencja dla golfa, niezle im to wyszlo...
~jaca
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Warto , warto, warto - pod warunkiem że to diesel. Szczególnie polecam 1,9 jtd 115 km Kuzyn śmiga benzynką 1,6 - i ma więcej problemów
~droopi
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Oprócz tego, że po rozruchu chodzi jak traktor to wszystko OK. Bardzo elastyczny. (Silnik)
~zolnierz_ulicy
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
najwieksza zaleta auta i chyba calej marki ekonomiczny i nie do zajechania jedynie wymienilem swiece zarowe i na wszelki wypadek zregenerowalem turbine bo sprowadzilem z wloch a wiadomo jak tam jezdza (Silnik)
~malgomar@neostrada.pl
po marei (140.000 km) od następcy oczekiwałem trochę więcej
2,9
~AW
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jestem kierowcą od 35 lat. Miałem wiele aut, ale nigdy nie miałem tyle problemów co z Stilo.Wymieniłem dwa silniki,jeżdże na trzecim. Wymieniłem trzy turbiny. Będę go sprzedawał. (Silnik)
3,7
~Król Artur
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Silnik pracuje nieźle aczkolwiek dosyć głosna zwłaszcza warunkach zimowych. (Silnik)
~Krzysztof G.
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przednie słupki trochę za grube i ograniczają widoczność (Widoczność)
3,4
~jeżdże samochedem od 1974 roku
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
wachacze przednie i tuleje tylnej belki wytrzymują najwyżej 50 tyś dotczy wszystkich kombi konfrontowałem to z innymi urzytkownikami to najsłabszy punkt tego auta naprawa kosztuje około 1500 zł (Bezawaryjność (poważne usterki))
4,1
~Andrzej
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód o sporym wnętrzu i dynamicznym silniku. JTD charakteryzuje się dobrym przyspieszeniem przy niewielkim spalaniu. Jako ciekawostka: JTD to konstrukcja na pompie common rail, która w silniku TDI znalazła się kilka ładnych lat później. Generalnie auto bardzo udane, komfortowe i w miarę niezawodne. W tej półce cenowej Stilo na głowę bije podstarzałe VW, Audi, czy Seaty ! Polecam
Fiat Stilo Kombi