Lista ocen Ford C-MAX I 1.8 TDCi 115KM 85kW 2003-2010 (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rdz
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Jak na \"tylko forda\" jest bardzo dobrze. Pomijając wersję nie GHIA, bo jak już wpsominałem to dwie inne klasy auta. Swobodnie można mknąć autostradą i cieszyć się ciszą. Może 1.8 tdci nie jest bardzo kulturalną jednostką, ale tutaj nie odczuwa się tego. Trochę szumią opony, ale to jest kwestia niezależnych czynników od producenta.
~Krystek 1
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Zaskakująco dobrze. W zasadzie da się jechać w długą trasę w komfortowych warunkach przy 140 km/h ,a może i nawet 160km /h. Silnik brzydko brzmi przy niskich obrotach. Na wyższych jest jakby delikatniejszy , mniej klekocący.
~pedrosek83
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Z tym to już jest totalna porażka. Zafira z 2000 roku jest dużo lepiej wyciszona niż C-Max z 2008 r. w wersji Giha.
~Norbi
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
auto ma 7 lat wiec sa zgrzyty i trzaski niestety slychac podloze dosc silnie nieprzeszkada mi klekot disla niejest zbyt glosny
~TomekEr
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Silnik diesla słychać, ale ja lubię i mi nie przeszkadza. Ale jest dość cicho. Można głośnym szeptem rozmawiać.
~Marek
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Silnik słychać tylko przy niskich obrotach i podczas przyśpieszania. Po wyżej 2tyś obr jakby lepiej brzmi.
~Maciek
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
W samochodzie jest bardzo cicho. To zdecydowanie zaleta C-Maxa.
~Tomasz
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Przy wyższych predkosciach mogloby byc ciszej
~Kowal
Bardzo dobre szczególnie z Sony Audio na prawie full