Lista ocen Ford Escort (2208)

3,6
~mateuszz26@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto Godne polecenia jest wygodne i przestronne. nie zostaje w tyle poniewaz ma dobra dynamike. mi na razie nie rdzewieje moze troszke tylna klapa. Jeżeli nie zalożymy gazu ten silnik tego nie znosi to bedziemy sie cieszyc tym autem. ogólna ocena na 4 ale trwalosc zawieszenia zasluguje na mierna 3.polecam młodym rodzina i wszystkim ktorzy maja malo pieniedzy i nie potrzebuja auta do szpanu.
~Kamil
Ford Escort VI
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Autko, poza spalaniem, jak najbardziej w porządku. Nie wymagajmy w końcu cudów od auta, które ma 17 lat na karku.
3,5
~jurasdwa
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mimo wieku jest kilka niedociągnięć, przede wszytskim zawieszajace się obroty i zawieszenie, które szybko się zużywa. Ale plusów też jest sporo - przestronność, niezła dynamika, zawieszenie, przyzwoity komfort jazdy (mimo dość twardego zawieszenia). Polecam dla pary, lub małżeństwa z małym dzieckiem. Niezły w trasę, do maista ciut zbyt kosztowny, ale w granicach rozsądku. Drugi raz bym nie kupił, ale na pierwsze auto - jak najbardziej godny...
3,4
~Poznaniok
Ford Escort IV
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Jest OK, prawie jak czas surferów, wrazenia sentymentalne jak najbardziej ok ekonomiczne juz gorzej powiem krotko - pali jak smok
3,6
~Jacek145_JJ
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ogolnie jestem zadowolony. Moje toczydelko jest juz prawie gotowe. Tani, w miare wygodny przyrzad do przemieszczania sie, czasami nawet dosyc szybko (elastycznosc na trasie zadowalajaca).
~cerber-78@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Escort to taki typowy średniak.Niczym się nie wyróżnia,po prostu solidne tanie autko nie rzucające się w oczy.Do jazdy a nie do lansu.
~seba
Ford Escort VI
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wnętrze jest nie do zajechania. Kuzyn ma Astrę I i jak widzę poziom materiałów i ich zużycia to w Escorcie jest o klasę lepiej. Wszystko tak toporne że nie można zepsuć. Bagażnik duży, wózek się mieści i bagaże na wakacyjny wyjazd. Lodówka już niestety między kolanami ;) .Nie ma w nim bajerów które mogłyby się psuć.
~wiledi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jeśli się zadba o autko naprawdę potrafi się odwdzięczyć. Problemy z rdzą są znikome, jeśli się zadba o karoserię. Typowe nadkola, progi i podłużnice powinny być dobrze zabezpieczone to nie będą się szybko psuć. Pozostałe części wnętrza wykonane są z dobrych materiałów, nie niszczą się nawet po 13 latach użytkowania auta, nie blakną, nie piszczą itd. Ogólnie bardzo chwalę sobie tego mojego Fordzika
~Kenny6
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto super. Wolałbym Focusa, ale Essi jest tańszy. No i oczywiście extra kombi, nie za duże ale większe od każdego hatchbacka i sedana. Jak na kombi to się nieźle zbiera, podoba mi się jak wyprzedzam BMW z napisem 318i :D nic innego z BMW pewnie nie wyprzedzę,no ale nie jest to auto do wyścigów. Bagulec pojemny, można do niego włożyć na przykład: 3 cytryny, starą szafę, rower, wózek, akwarium do chomika, skrzynkę piwa, grilla, kiełbaski...
Dziennik kosztów dla Ford Escort
9,6
11,0
3,5
~endrium@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Bardzo wygodne auto za nieduże pieniądze. Silnik niestety bardzo mulasty i sporo palący. Przy odpowiedniej pielęgnacji można uniknąć problemów z korozją (u mnie żadnych ognisk na kaoserii, tylko gdzieś w okolicach tylnego wahacza muszę zabezpieczyć bo już trochę tam rdza nabroiła).
Ford Escort