Lista ocen Ford Escort VII (476) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 702 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smog
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeździłem od 60-90 tys. Tarcza sprzęgła, linka gazu, bendix, wyciek z maglownicy + wymiany eksploatacyjne. Widać już trochę jak wychodzi rdza. Sporo jak na 1,5 roku.
~Grzegorz.Zikert@clearchannel.com.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ostatnio wymieniałem całą skrzynkę bezpieczników - nowa 800 zł, teraz czeka mnie zawieszenie, bo puka z przodu z prawej i z tyłu z lewej. To z tyłu pewnie amor...
~Kamill
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Brak poważnych usterek,Silnika nie wymieniałem ani remontowałem,Sprzegła,Skrzyni,Układu napędowego czy innych tego typu rzeczy nie musiałem naprawiać
~daniobialystok
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Przede wszystkim problemy z rozruchem silnika zimą. Padnięte sprzęgło, wtryski, hamulce i masa drobiazgów. Zawodny samochód pod względem mechanicznym
~Ciora
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Nic się nie przytrafiło niefortunnego, co na prawdę mogło uziemić na dłużej, poza wyżej wymienionym paskiem alternatora nic się złego nagle nie stało.
~Tomasz K.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Awarie uniruchamiające się nie zdarzają. Jedynie stara pompa paliwowa mi wysiadła po zatankowaniu na jednej ze stacji...Może zła jakość paliwa ją dobiła?
~Darek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Escort to raczej drobne usterki , większe usterki to tylko skorodowany wydech lub pęknięta szyba. Czyli to co we wszystkich samochodach.
~ajde
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Za krótko użytkowalem samochód żeby oceniac... ale nawalila skrzynka bezpiecznikow, nie majac swiatel mialem unieruchomiony samochod na tydzien
~jurasdwa
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
przedwczoraj wymiana sprzęgła (samochód był kupiony od niemieckiej babci, chyba jeździłą nim na pólsprzęgle cały czas) - koszt - 750 zł z robocizną
~sili
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Po 3 latach żadnych poważnych usterek. Nie boje się, że stanie mi gdzieś na środku drogi. Jak się dba to się jeździ, to dotyczy wszystkich samochodów.