Lista ocen Ford Escort VII (476) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 702 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lechu
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Na razie odpukać dobrze - elementy do wymiany to były z powodu zużycia eksploatacyjnego a także paru zjawisk na polskich drogach.
~lukof@vp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zaczyna pomału wychodzić rdza. Na razie są to mikro bąbelki, ale jak na samochód 11letni, to i tak nie najgorzej.
~a.stepnowska@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Poważne usterki się nie zdarzyły. przy tym roczniku oczywiście trzeba było wymienić rozrząd, pompę wodną, klocki, szczęki czy wahacz.
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
zawiódł mnie dwa razy: 1. skrzynka bezpieczników na wakacjach - brak możliwości jechania 2. zaczep sprzęgła - taniocha
~Zibi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
nie miałem poważnych usterek oprócz termostatu którego na trasie musiałem wyrzucić, wymieniałem i naprawiałem na bieżąco
~wurkut
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie odnotowałem. Jeżeli chcesz tani samochód, który bezawaryjnie porusza się z punktu A do punktu B - nie mogłeś lepiej trafić.
~prezes
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
o zawieszeniu nie pisze bo wiadomo jakie drogi ale; przełacznik zespolony przy 80 tyś,maglownica przy90tyś(droga!),
~asaw
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
zawsze docierał do celu bez usterek, nawet jak się rozsypał alternator dojechał do serwisu na wymnianę o własnych siłach
~trebor1404@wp.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Na trasie nigdy mnie nie zawiódł,a trochę poruszam się po kraju. Sprzęgło wytrzymało ponad 200tyś km,amortyzatory ok.160tyś km.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII
6,6
9,8
10,6
~Rafał ;-)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
raz pekl pasek roZrzadu ale to moja wina. silnik jest naszczescie zabezpieczony na taki wypadek wiec bylo ok. ;-)