Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 55KM 40kW 1989-1995 (47) - Całokształt

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał papcio776@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Fiesta to po prostu mały , niezawodny samochodzik. Ponieważ dużo jeżdzę, zamontowałem instalację gazową i teraz koszty podróży są naprawde niewielkie. Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł, jedynie przyspieszenie ma trochę słabe. "Blacha" jest nie zła, korozji nie widać. Fakt, auto jest cały czas garażowane. Słabym punktem tego auta jest zawieszenie, które na polskich drogach bardzo szybko sie psuje. Szczególnie tylne amortyzatory. Ale ogólnie...
~Michał, michall@alpha.net.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Świetny samochód na początek, części dostępne i tanie, łatwe naprawy i duża niezawodność. Ergonomia na wysokim poziomie, a przytym nie jest to jakaś plastykowa zabawka, jakie teraz produkują, tylko porządne auto na lata. Nie masz uczucia, że wybrałeś najtańsze auto, widać, że komuś zależało, żeby to dobrze zaprojektować. Bardzo przyjemny samochód!!! Jeśli ktoś chciałby się wymienić doświadczeniami to czekam, mimo że mam auto od niedawna, to...
~Darek77
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Trudno oceniać 15 latnie auto , a widząc pozostałe opinie uważam że wypowiada się tu wielu \"fachowców\". Gdyby fiesta mk3 wyszła z fabryki w tym roku ,to wiele konkurencyjnych aut padło by w porównaniu niezawodności szczególnie tych chińskich puszek. Moja ocena to 4 ,dla tego iż ten samochód ma sobie coś co przyciąga. Kupiłem zadbany model i nie narzekam. Może tylko silnik za słaby 1.1 ale do 150 km/h pojedzie.
~vip - http://www.vip1.prv.pl - zapraszam
Hatchback 1.1 55KM 40kW
ogólnie bardzo dobry samochód, rzadko się psuje i co prawda dosyć dużo spala, wynagradza się todobrym i z reguły tanim serwisem. na zachodzie używaną kilka miesięcy fiestę można kupić o około 20 - 30 % tańszą. Ja swoją kupiłem na zachodzie po wypadku, i za 4 miesięczną fiestę dałem 50 % wartości. Do tego doszedł [TYLKO] nowy zderzak tylny co mnie wyniosło z robocizną około 55% ceny sklepowej.
~konrad
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Mimo, iż jest to autko stosunkowo małe, ma dość głośny i niezbyt ekonomiczny silnik, to jestem z niego bardzo zadowolony. Jedynie kilka drobnych usterek w prawie 10 letnim aucie to całkiem niezły wynik. Bardzo wygodne, nawet dla wysokich osób, i przyjemne w prowadzeniu. Bardzo przyjemne wnętrze - po wejściu do środka nie ma sie wrażenia że sie siedzi w plastikowym pudelku.
~JaQu
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Mam auto od kilku miesięcy .Jak narazie jestem zadowolony. Dośc wygodnie, w dwie osoby jeździ się bardzo fajnie. Silnik dość głośny ale pracyje równo, w zimie pali ładnie, lamp przednie dają dobre światło, długie wporzadku. Dobre autko do miasta i wmiare ekonomiczne na trase chodź troche za słabe (1.1 LPG)
~piotrus_z@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Auto z segmentu B. Nadal nieźle się prezentuje. Jestem pierwszym właścicielem - nie było poważnych usterek. Silnik 1,1 jest trochę za słaby, ale jako auto miejskie sprawuje się znakomicie. Mam do niego sentyment, ale perspektywa powiększającej się rodzinki zmusza mnie do szukania czegoś większego.
~kkwidzyn@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
słabe przyspieszenie, słabe zawieszenie tylne-bardzo twarde, mocno trzyma się drogi - na zakrętach spokojnie bez większych przechyłów, silnik pracuje stosunkowo cicho, szybko siadają hamulce, dla pasażerów na tylnej kanapie strasznie słychać uderzające o tylne nadkola cząstki spod opon.
~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak dla mnie auto jest wygodnym środkiem transportu który zawiezie mnie od punku A do punku B A co najważniejsze jest tanie w eksploatacji i utrzymaniu. Pomimo paru wad których to auto ma to na dzień dzisiejszy myślę że następne auto które kupie będzie tej marki .
~marJan
Hatchback 1.1 55KM 40kW
samochod kupilem przypadkowo z komisu ciagniety z Niemiec,ospojlerowany(plastiki Forda), pierwszy wlasciciel w polsce, jak na swoj wiek w dobrym stanie,ale widac juz zuzycie i wiek, jezdzi sie wygodnie bo jest miejsce, mocy mogloby byc wiecej,dla 2 osob b.dobre