Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 55KM 40kW 1989-1995 (28) - Ergonomia

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciej_staniszewski@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
ze wzgledu na dosc skąpe wyposażenie przecietna ergonomia. u mnie fotele niemaja regulacji wysokosci, kiera w jednym miejscu wiec i ergonomia jak to w aucie klasy b z lat 90 tych. bardzo dobrze na funkcjonalnosc dziala otwieranie tylnej klapy na przycisk jak ktos sobie zrobi bo linki jakotakiej niema i jak ktos chce otworzyc klape z kluczykiem w stacyjce i zapalonym silnikiem to poprostu lipa ale tanim kosztem sobie zrobilem i jest git. na...
~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Co do ergonomii to tu bym dał parę plusów i minusów do plusów można zaliczyć wygodne fotele dobra pozycja za kierownicą do minusów zaliczył bym nie fortunny włącznik spryskiwacza przedniej szyby do którego idzie się przyzwyczaić brak dżwigni otwierania tylnej klapy jak też za nisko umieszczony otwór do montażu radia.
~Michał, michall@alpha.net.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Siedzi mi się wygodniej niż CorsieB, a jestem dość wysoki(185cm). Fotele wygodne i dobrze podpierają mimo dość prymitywnej budowy. Pokrętła i inny osprzęt nie trzyma już troche standartów, ale wszystko pod ręką, radio umieszczone za nisko. Duzo miejsca dla kierowcy i pasażera, a z tyłu też znośnie
~JaQu
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak na rocznikk 96 może być, niektóre elementy mało przemyślane. Ale można pochwalić pojemny schowek i dośc duże kieszenie boczne na drzwich. Bagażnik w mnie mikro rozmiarów gdyż jest butla z gazem 40 l. ale coś wejdzie, zreszta czeko wymagać od tego małego samochodu.
~tommyy_mocny
Hatchback 1.1 55KM 40kW
wszystkie elementy uzywalem intulicyjnie. przyciski w zasiegu reki, no moze oprocz jednego malego utrudnienia, z racji tego ze mialem poduszke pow. kierowcy to klakson znajdował sie w kierunkowskazach....
~Marchewa
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wszystko na miejscu. Jakos nie patrze na to w autach także moze nie jest to ocena miarodajna. Co ja bede oceniał czy swiatla sie włącza po lewej czy po prawej, dalej czy bliżej...
~MarekN
Hatchback 1.1 55KM 40kW
tez nie najgorsza ale przydało by się troszke lepiej np kontrola zapalenia świateł dlatego mały minusik
~Fred
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wszystko rozplanowane zgodnie z zasadami funkcjonalnści, dostęp do radia mógłby być lepszy, poza tym ok.
~piotrus_z@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wszystko na swoim miejscu niektórych może dziwić umieszczenie klaksonu na dźwigni kierunkowskazów.
~konrad
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Właściwie wszystko jest tam gdzie trzeba. Jedynie sposób regulacji lusterek jest nieco "toporny".